Reference

Zimní zahrada nad bazénem

Pozinkovaná ocelová konstrukce zastřešená 16mm komůrkovým polykarbonátem. Stavba je připravená k budoucí instalaci prosklených stěn pevných, nebo otevíracích. Klient požadoval levnější řešení, nežli jsou hliníkové konstrukce zasklené sklem. Naše konstrukce vychází oproti hliníkovým materiálům až o dvě třetiny levněji při zachování obdobného designu a funkčnosti. Součástí dodávky bylo zhotovení dlažby kolem bazénu, lemování bazénu a boční opěrné zdivo v povrchové úpravě modrý marmolit.

 Rekonstrukce koupelny Svatá

Rekonstrukce byla provedená dle návrhu a vizualizace našeho dodavatele firmy SIKO. Byly použité exklusivní materiály. Součástí rekonstrukce bylo zhotovení nové vzduchotechniky a podlahového elektrického vytápění. Pod umyvadla byl na zakázku zhotovený betonový stůl.

Rekonstrukce exkluzivního bytu 5+1 na prestižní adrese Janáčkovo nábřeží Praha

Rekonstrukce panelového bytu ve Zdicích včetně vybudování nového zděného jádra

Rekonstrukce podlah

Při komplexních rekonstrukcích mnohdy musíme řešit konstrukční systém podlahy. Mnohdy nelze použít beton, poté používáme v podstatě dva způsoby.
Výškové vyrovnání, případně doplnění původních trámů, instalace tepelné izolace mezi trámy a vytvoření nosné podlahy ze silných OSB desek. Na tuto těžkou podlahu poté instalujeme plovoucí lehkou podlahu buď ze dvou vrstev OSB desek šroubovaných k sobě na kříž ležících na vrstvě akustické podlahové izolace, nebo místo OSB desek používáme sádro-vláknité desky například značky Fermacell.
V případě že je původní konstrukce podlahy nosná, například betonová, nebo prkenná, vyrovnáváme podlahu suchým vyrovnávacím podsypem pod plovoucí podlahy, například Liaporem, na který se pokládá akustická izolační vrstva nejlépe z dřevovláknitých desek překrytých sádro-vláknitými deskami, nebo dvěma OSB deskami.

Komplexní rekonstrukce bytu 3+1 v Praze 6
Byt ve třetím patře prvorepublikového cihlového domu. Byly vyměněná okna, interiérové dveře včetně stavebních úprav dveřních otvorů. V koupelně byly instalovány luxusní mramorové obklady. Byla provedená výměna veškerých rozvodů vody a kanalizace, elektroinstalace. Mimo komplexní rekonstrukce povrchů stěn byly instalované SDK podhledy. Původní parketové podlahy byly přebroušené a nově lakované. Rekonstrukce zahrnovala i zajištění a dodání včetně odborné montáže interiérového nábytku.

Zhotovení nového bytového zděného jádra v panelovém  domě Beroun Hlinky

Přestavba garáže na obytnou místnost včetně vyřízení ohlášení stavby v Berouně na golfu

Fotografie z výstavby rodinných domů PROWERK

Komplexní rekonstrukce bytu 2+1 v Berouně
Jednalo se o původní byt v cihlovém prvorepublikovém domě na Třídě Míru v Berouně. Ohledně povrchů jsme tentokrát neprováděli perlinku, na stěnách se pouze oškrabala malba a provedly se nové štuky. Původní vytápění bylo pomocí plynových vafek, tyto jsme nahradili plynovým kotlem a novým rozvodem teplé vody k radiátorům. Proběhla i celková rekonstrukce vody, kanalizace a elektroinstalace. Původní dřevěné parkety byly přebroušené a nově nalakované. Celková cena rekonstrukce: cca 260.000 Kč bez DPH.

 Výstavba rekreačního domu v Divišově

Bytové interiéry

Zahradní wellness