Interiérové ocelové schodiště se stupni z pohledového betonu

Prostý a neupravený beton se stává designovým materiálem moderního bydlení. Není to tak dlouho, co se z tohoto materiálu stavěly jen architektonické vily. Domy z pohledového betonu se stávají reprezentační značkou svého majitele.

Ve spolupráci s předními betonáři jsme vyvinuli schodišťové stupně z pohledového betonu určené do interiéru, které jsme propojili se silou a pevností ocele. Tím vznikl na trhu prozatím jedinečný a originální výrobek interiérového ocelového schodiště se stupni z pohledového betonu, který spojuje dva tradiční materiály, ocel a beton, v té nejušlechtilejší podobě.

Široká ocel od rovného po klikatý tvar tvoří schodnice, stupně z pohledového betonu jsou vložené buď mezi schodnicemi, nebo seshora na schodnicích bez přesahu, nebo s přesahem. Schodiště vyrábíme přímá, jednoramenná a víceramenná, s mezipodestou anebo podestou.

Ocelové díly schodů PROWERK jsou lakované elektrostatickým nástřikem vypalovací barvou v libovolném odstínu dle RAL, nebo až 14 odstínech kovářské barvy.

OBLÍBENÉ ODSTÍNY BAREV

Ke schodištím dodáváme designové ocelové zábradlí unikátních tvarů a výplní vyráběných pomocí laserové technologie.

KATALOG A CENÍK

Máte-li zájem o zaslání katalogu a ceníku, nebo o konkrétní nabídku, zavolejte nám na číslo 602 600 107, nebo nám napište na e-mail info@prowerk.cz, nebo vyplňte a odešlete formulář níže:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše tel. číslo (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

přiložit soubor