Interiérové schodiště s lankovým zábradlím ZV-03.2

Interiérové schodiště s lankovým zábradlím je vzdušnou a decentní variantou vnitřních schodišť zvláště vhodných do prostoru obývacích pokojů s výstupem do vrchního patra.

Schodnice jsou po obou stranách zhotovené z široké ploché ocele, schodišťové stupně z kvalitního dubového masivního dřeva. Sloupky zábradlí jsou přišroubované do vnější strany schodnic.

Výplň zábradlí tvoří vodorovně orientované nerezové lanko ve čtyřech řadách nad sebou. Zvlášť pečlivě jsou zhotovené detaily prostupu lanka skrz ocelové sloupky a ukončení lanek. Interiérové schodiště je osazené madlem zhotoveným z třikrát mořeného dubu.

Konstrukce vnitřního kovového schodiště je lakovaná práškovou vypalovací barvou RAL 7001 stříbrošedá.

V rámci zakázkové výroby zhotovíme interiérové ocelové schody a zábradlí dle individuálních požadavků klienta včetně barevného řešení v jakémkoliv odstínu dle RAL

Výrobní cena interiérových kovových schodů a zábradlí ZV-03.2

ocelová konstrukce schodiště 27.120
dubové stupně z masivu 23.460
lankové zábradlí ZV-03.2 19.051
příplatek za dubové madlo 4.506
výrobní cena celkem bez DPH 74.137
Výrobní ceny jsou orientační, neobsahují DPH, montáž, dopravu a vedlejší rozpočtové náklady. Firma si vyhrazuje právo změny.
 

Pokud potřebujete interiérové schodiště a zábradlí, hledáte poctivou řemeslnou firmu, nebo jen potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat na e-mail: info@prowerk.cz, nebo volejte 602 600 107.