Přímé industriální odlehčené schodiště PROWERK, stupně pororošt, podesta, zábradlí svislé příčle jekl

Kovové odlehčené industriální schodiště se zábradlím ZV-02.1

Kovové odlehčené industriální schodiště osazeném typovým zábradlím ZV-02.1 je odlehčenou variantou industriálních ocelových schodů. Kovové schody vyrábíme libovolné výšky a šíře do 1,2m. Schodiště je vhodné do vnitřních provozů. Schodnice jsou zhotovené ze široké ploché ocele, mezi které jsou přišroubované schodišťové stupně ze zesílených lisovaných roštů s nosným páskem 40/3mm. Rozteč oka roštu 33x33mm. Na zakázku dodáváme i rošty se zmenšeným okem 33x11mm. Rošty jsou opatřené protiskluzovou úpravou.

Typové zábradlí výplně ZV-02.1 je vyrobené ze svislých příčlí z uzavřených jeklových profilů. Madlo jeklové 50x30mm.

Výrobní cena ocelových odlehčených industriálních schodů a zábradlí ZV-02.1

ocelová konstrukce schodiště 27.120
protiskluzové zesílené stupně z lisovaných roštů 21.250
konstrukce podesty se zesíleným roštem 6.947
zábradlí ZV-02.1 (pouze na vnější straně) 30.382
výrobní cena celkem bez DPH 85.699
Výrobní ceny jsou orientační, neobsahují DPH, montáž, dopravu a vedlejší rozpočtové náklady. Firma si vyhrazuje právo změny.
 

Kovové schodiště je zakončené podestou půdorysného rozměru 1,0×1,2m. Podlaha podesty je též zhotovená z lisovaného roštu.

Ocelové industriální schody jsou osazené pevným zábradlím se svislou výplní ZV-02.1 z uzavřených čtvercových profilů. Zábradlí vyrábíme na zakázku v široké nabídce výplní.

Schodiště se zábradlím je pro interiérové použití opatřené nástřikem polyuretanovou barvou v libovolném odstínu dle RAL. Pro venkovní použití jsou schody a zábradlí žárově zinkované.

Schodišťové stupně a rošt podesty jsou pouze žárově zinkované.

Pokud potřebujete schodiště a zábradlí, hledáte poctivou řemeslnou firmu, nebo jen potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat na e-mail: info@prowerk.cz, nebo volejte 602 600 107.