Kovové schody

Vyrábíme celkem 9 základních typů ocelových schodišť se stupni z roštů, dřeva, WPC a nebo pohledového betonu.

BENEFITY

Pečlivě vybrané konstrukční typy schodišť architekty upravených v detailech. Pro usnadnění výběru až 35 tvarů zábradlí a celkem 7 druhů schodišťových stupňů z katalogové nabídky. Cenová transparentnost stanovená přehledným ceníkem. Výroba včetně montáže schodišť v okruhu do 100km od Berouna.

komplexní nabídka širokého sortimentu

kvalitní česká výroba s německou precizností

bezúdržbové provedení s 30letou zkušeností

KONSTRUKCE

Konstrukce schodišť je zhotovená ze silnostěnných laserem vypalovaných plechů. Svařování konstrukcí probíhá v ochranné atmosféře pod dozorem svářecího technologa. Pohledové sváry jsou vždy dohladka přebroušené. Dřevěné stupně vnitřních schodů z masivního dubového, jasanového, bukového nebo ořechového dřeva té nejlepší kvality. Originální stupně z hladkého pohledového betonu. Důraz je kladený na špičkové povrchové úpravy.

TYPY SCHODIŠŤ

Všechny typy schodišť vyrábíme ve tvarech: Schody přímé, jednoramenné a víceramenné, lomené vyjma se stupni z pohledového betonu a schody s mezipodestou a podestou.

DESIGN

Neoddělitelnou součást schodišť tvoří zábradlí. Vyrábíme schodiště s kovovým zábradlím mnoha tvarů s důrazem na detail s výplní lanek, kovaných prvků, tahokovu nebo děrovaného plechu, designových výplní laserem vypalovaných obrazů inspirovaných symboly, vzory nebo přírodou.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Venkovní výrobky PROWERK jsou ošetřené duplexní bezúdržbovou povrchovou úpravou s životností minimálně 30let a více. Ocelové konstrukce se žárově zinkují ponorem. Takto je materiál pozinkovaný i uvnitř uzavřených profilů.

V případě požadavku na barevné provedení se speciálně chemicky upravený pozinkovaný povrch lakuje polyuretanovou barvou, nebo práškovou vypalovací barvou v mnoha odstínech dle RAL a nebo v odstínech kovářské barvy.

Vnitřní schodiště nejsou žárově zinkované.

Oblíbené odstíny barev

OBCHODNÍ POSTUP

Pošlete nám vyplněním formuláře níže, nebo na info@prowerk.cz

  • typ schodiště SH-01 až SH-09, venkovní nebo vnitřní
  • výšku a šířku schodiště, půdorysný tvar schodiště
  • preferovaný materiál na schodišťové stupně – pororošt, dřevo, WPC, beton
  • preferovaný typ výplně zábradlí (typové označení tvaru zábradlí ZV-01 až ZV-15 případně designu DV-01 až DV-20)
  • požadavek na barevné provedení
  • místo montáže

My Vám zpracujeme a zašleme nezávaznou nabídku a návrh smlouvy o dílo.

Pokud budete s nabídkou souhlasit, přijedeme k Vám, provedeme zaměření a společně upřesníme technické provedení.

Teprve poté uzavřeme smlouvu o dílo, na základě které zpracujeme a vzájemně si odsouhlasíme Zadávací dokumentaci do výroby (technickou dokumentaci). Zadávací dokumentace zároveň slouží jako podklad pro zhotovení stavební připravenosti. PROWERK stavební připravenost nezajišťuje.

Po dokončení výroby řemeslníci schodiště namontují a potvrdí záruční list.

KATALOG A CENÍK

Máte-li zájem o zaslání katalogu a ceníku, nebo o konkrétní nabídku, zavolejte nám na číslo 602 600 107, nebo napište na e-mail info@prowerk.cz, nebo vyplňte a odešlete formulář níže:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše tel. číslo (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

přiložit soubor