Venkovní ocelové schodiště PROWERK se stupni z WPC a zábradlí z tahokovu

Ocelové venkovní schody se stupni z WPC a zábradlím z tahokovu

Ocelové venkovní schody se stupni z WPC se skládají ze samostatných schodišťových ramen navzájem propojitelných přes podesty. Takto lze vytvořit různé sestavy schodiště kolem domu.

Orientační výrobní ceny schodišťových ramen se stupni s WPC prken a zábradlí z tahokovu

konstrukce ramena schodiště o 10 schodech 26.544
konstrukce ramena schodiště o 5 stupních 13.022
podesta 1,0×1,0m 6.601
zábradlí s výplní tahokov ZV-08 šikmé provedení (cena za bm) 4.796
ceny neobsahují WPC prkna
výrobní ceny jsou orientační, neobsahují DPH, montáž, dopravu a vedlejší rozpočtové náklady. Firma si vyhrazuje právo změny.

Schodnice jsou zhotovené z odlehčených U profilů. Na schodnicích jsou přivařené rámové konstrukce z L profilů připravené pro vložení a přišroubování dřevoplastových WPC prken, případně prken z tvrdého dřeva pro venkovní použití.

WPC prkna lze vybrat ze široké škály dekorů imitujících příslušný druh dřeva. Výhodou WPC prken je dlouhodobá životnost bez nároků na údržbu.

Kovové venkovní schody se stupni z WPC lze osadit zábradlím ze široké nabídky typových výplní PROWERK. Zábradlí je kotvené z boku do schodnic pomocí šroubového spoje. Vyobrazené ocelové venkovní schody obsahují výplň zábradlí ZV-08 z tahokovu uloženého do speciálně vytvořených rámů.

Ocelové schodiště PROWERK jsou vyráběné pouze na zakázku. Výroba zahrnuje zaměření, zpracování výrobní dokumentace, povrchové úpravy a montáž. Každé vyrobené schodiště a zábradlí je sestaveno v dílně, důkladně zkontrolováno ještě před jeho expedicí na povrchové úpravy a montáž. Ocelové schody a zábradlí vyrábíme dle ČSN 73 4130 a ČSN 74 3305. Veškerá výroba je průběžně kontrolována svářecím technologem.

Pokud potřebujete schodiště a zábradlí, hledáte poctivou řemeslnou firmu, nebo jen potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat na e-mail: info@prowerk.cz, volejte 602 600 107, nebo vyplňte formulář níže.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše tel. číslo (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

přiložit soubor