Reference

Přestavba půdy na podkrovní bydlení

Součástí přestavby bylo propojení spodního patra bytu s půdou pomocí schodiště a vytvoření mezonetového bytu, kde ve druhém patře na půdě vznikly tři ložnice a koupelna. Jednalo se o rozsáhlou rekonstrukci se zateplením střechy, úpravy krovů a doplnění střešních oken. Samotnou kapitolu tvořila nová konstrukce podlah s kročejovou izolací a podlahovým vytápěním. Příčky byly zhotovené ze sádrokartonových konstrukcí.

Přestavba bytu 2kk v Berouně na golfu včetně návrhu a realizace bytového interiéru

Zimní zahrada nad bazénem u Benešova

Pozinkovaná ocelová konstrukce zastřešená 16mm komůrkovým polykarbonátem. Stavba je připravená k budoucí instalaci prosklených stěn pevných, nebo otevíracích. Klient požadoval levnější řešení, nežli jsou hliníkové konstrukce zasklené sklem. Naše konstrukce vychází oproti hliníkovým materiálům až o dvě třetiny levněji při zachování obdobného designu a funkčnosti. Součástí dodávky bylo zhotovení dlažby kolem bazénu, lemování bazénu a boční opěrné zdivo v povrchové úpravě modrý marmolit.

 Rekonstrukce koupelny v rodinném domě v obci Svatá

Rekonstrukce byla provedená dle návrhu a vizualizace našeho dodavatele firmy SIKO. Byly použité exklusivní materiály. Součástí rekonstrukce bylo zhotovení nové vzduchotechniky a podlahového elektrického vytápění. Pod umyvadla byl na zakázku zhotovený betonový stůl.

Rekonstrukce exkluzivního bytu 5+1 na prestižní adrese Janáčkovo nábřeží Praha

Zámečnické výrobky, stavební ocelové konstrukce, brány a ploty

Více zámečnických výrobků naleznete na stránce zde, ploty a brány zde.

Rekonstrukce panelového bytu ve Zdicích včetně vybudování nového zděného jádra

Rekonstrukce starých podlah

Při komplexních rekonstrukcích mnohdy musíme řešit konstrukční systém podlahy. Mnohdy nelze použít beton, poté používáme v podstatě dva způsoby.
Výškové vyrovnání, případně doplnění původních trámů, instalace tepelné izolace mezi trámy a vytvoření nosné podlahy ze silných OSB desek. Na tuto těžkou podlahu poté instalujeme plovoucí lehkou podlahu buď ze dvou vrstev OSB desek šroubovaných k sobě na kříž ležících na vrstvě akustické podlahové izolace, nebo místo OSB desek používáme sádro-vláknité desky například značky Fermacell.
V případě že je původní konstrukce podlahy nosná, například betonová, nebo prkenná, vyrovnáváme podlahu suchým vyrovnávacím podsypem pod plovoucí podlahy, například Liaporem, na který se pokládá akustická izolační vrstva nejlépe z dřevovláknitých desek překrytých sádro-vláknitými deskami, nebo dvěma OSB deskami.

Komplexní rekonstrukce bytu 3+1 v Praze 6
Byt ve třetím patře prvorepublikového cihlového domu. Byly vyměněná okna, interiérové dveře včetně stavebních úprav dveřních otvorů. V koupelně byly instalovány luxusní mramorové obklady. Byla provedená výměna veškerých rozvodů vody a kanalizace, elektroinstalace. Mimo komplexní rekonstrukce povrchů stěn byly instalované SDK podhledy. Původní parketové podlahy byly přebroušené a nově lakované. Rekonstrukce zahrnovala i zajištění a dodání včetně odborné montáže interiérového nábytku.

Zhotovení nového bytového zděného jádra v panelovém  domě Beroun Hlinky

Přestavba garáže na obytnou místnost včetně vyřízení ohlášení stavby v Berouně na golfu

Fotografie z výstavby rodinných domů PROWERK

Komplexní rekonstrukce bytu 2+1 v Berouně
Jednalo se o původní byt v cihlovém prvorepublikovém domě na Třídě Míru v Berouně. Ohledně povrchů jsme tentokrát neprováděli perlinku, na stěnách se pouze oškrabala malba a provedly se nové štuky. Původní vytápění bylo pomocí plynových vafek, tyto jsme nahradili plynovým kotlem a novým rozvodem teplé vody k radiátorům. Proběhla i celková rekonstrukce vody, kanalizace a elektroinstalace. Původní dřevěné parkety byly přebroušené a nově nalakované. Celková cena rekonstrukce: cca 260.000 Kč bez DPH.

 Výstavba rekreačního domu v Divišově

Fotogalerie staveb a rekonstrukcí PROWERK

Zahradní wellness, venkovní kuchyně, pergoly a přístřešky