Venkovní schody s pororoštu

SH-01 venkovní odlehčené ocelové schody

Kovové schodiště SH-01 je určeno pro venkovní použití. Díky schodnicím ze široké ploché ocele působí velmi odlehčeným dojmem.

Ocelové schody PROWERK vynikají vysokou pevností, stabilitou a důrazem na precizně zpracovaný detail pomocí laserové a strojní technologie.

Ocelové díly venkovních schodů PROWERK jsou vždy žárově zinkované ponorem o tloušťce cca 80 µm i uvnitř uzavřených profilů. Žárové zinkování je aplikováno německou technologií.

Zinkovaný povrch lakujeme tzv. duplexní technologií. Na mechanicky a chemicky upravený zinkovaný povrch aplikujeme barvy nástřikem, nebo práškové barvy vypalované v peci v libovolném odstínu dle RAL.

OBLÍBENÉ ODSTÍNY BAREV

SCHODIŠŤOVÉ STUPNĚ

Stupně pro venkovní použití nabízíme s ohledem na funkčnost, povětrnostní vlivy a design.

  1. stupně z pororoštu oko 33x33mm
  2. stupně z pororoštu oko 33x11mm
  3. stupně z dřevoplastových podlahových plných prken v odstínech chocolate, teak, original wood a dark grey

ZÁBRADLÍ

Neoddělitelnou součást schodišť tvoří zábradlí. Pro schodiště PROWERK vyrábíme kovová designová zábradlí mnoha tvarů s důrazem na detail s výplní kovových prutů, lanek, tahokovu nebo výplní laserem vypalovaných obrazů inspirovaných symboly, vzory nebo přírodou.

KATALOG A CENÍK

Máte-li zájem o zaslání katalogu a ceníku, nebo o konkrétní nabídku, zavolejte nám na číslo 602 600 107, nebo nám napište na e-mail info@prowerk.cz, nebo vyplňte a odešlete formulář níže:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše tel. číslo (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

přiložit soubor