Vjezdové brány

Vyrábíme ucelenou řadu vjezdových brán té nejvyšší kvality. Kvalitní vjezdové brány vyrábíme do výšky až 2m, šíře od 4 do 6m.

BENEFITY

Komplexní nabídka většiny možných typů vjezdových brán na jednom místě s rozměry vyráběnými na zakázku. Pro usnadnění výběru až 37 designových výplní z katalogové nabídky. Cenová transparentnost stanovená přehledným ceníkem. Výroba včetně montáže a zprovoznění elektrického pohonu v okruhu do 100km od Berouna.

komplexní nabídka širokého sortimentu

kvalitní česká výroba s německou precizností

bezúdržbové provedení s 30letou zkušeností

KONSTRUKCE

Kvalitní brány vyrábíme na zakázku v Berouně ze dvou typů ocelových profilů. Z uzavřeného jeklového profilu 60x40mm v případě prutových výplní brány a speciálního profilu L70/55×34 při použití ostatních výplní.

Pro zajištění pevnosti a tuhosti samonosných brán používáme pro zhotovení rámů brán ocelové profily. Naopak některé výplně vyrábíme z hliníkových profilů. Díky kombinaci různých materiálů dosahujeme u svých výrobků maximální pevnost, lehkost a mimořádný design.

Svařování konstrukcí probíhá v ochranné atmosféře pod dozorem svářecího technologa. Pohledové sváry jsou vždy dohladka přebroušené. Mechanické komponenty (kladky, závěsy, vozíky apod.) používáme jen té nejvyšší kvality. Vjezdové brány PROWERK jsou dodávány včetně zámků, kování, cylindrických vložek a dalších komponentů potřebných pro bezvadnou funkci.

TYPY BRAN

VÝPLNĚ

Pro brány dodáváme celkem 17 plus 20 tvarů výplní shodných s typovými kovovými ploty PROWERK.

Výplně zahrnují až 9 typů tahokovů, hliníkové lamely a mikrolamely, širokou nabídku kovaných prvků a 20 typů výplní laserem vypálených obrazců inspirovaných symboly, vzory nebo přírodou.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Venkovní výrobky PROWERK jsou ošetřené duplexní bezúdržbovou povrchovou úpravou s životností minimálně 30let a více. Ocelové konstrukce vjezdových bran se žárově zinkují ponorem. Takto je materiál pozinkovaný i uvnitř uzavřených profilů.

V případě požadavku na barevné provedení se mechanicky a chemicky upravený pozinkovaný povrch lakuje speciální barvou na zinkový povrch, nebo za příplatek práškovou vypalovací barvou v mnoha odstínech dle RAL.

Oblíbené odstíny barev

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Prostorové sloupky do šíře 0,5m pro skryté umístění poštovní schránky, ovládací skříňky pohonu a intercom.

Sloupky jsou dimenzované pro minimální průhyb až do síly materiálu 5mm. Kotvení sloupků přes silnostěnné patní plechy pomocí chemických kotev do betonových patek.

K branám dodáváme špičkové elektrické pohony NICE

OBCHODNÍ POSTUP

Pošlete nám vyplněním formuláře níže, nebo na info@prowerk.cz

  • rozměry brány (průjezdní šířku a výšku brány)
  • požadovaný typ brány BP-01 až BP-07 (křídlovou, skládací, samonosnou apod.)
  • preferovanou výplň brány (typové označení tvaru výplně PV-01 až PV-17 případně designu DV-01 až DV-20)
  • požadavek na barevné provedení a elektrický pohon
  • místo montáže

My Vám zpracujeme a zašleme nezávaznou nabídku a návrh smlouvy o dílo.

Pokud budete s nabídkou souhlasit, přijedeme k Vám, provedeme zaměření a společně upřesníme technické provedení vjezdové brány.

Teprve poté uzavřeme smlouvu o dílo, na základě které zpracujeme a vzájemně si odsouhlasíme Zadávací dokumentaci do výroby (výrobní dokumentaci). Zadávací dokumentace zároveň slouží jako podklad pro zhotovení stavební připravenosti. PROWERK stavební připravenost nezajišťuje.

Po dokončení výroby řemeslníci bránu namontují, zprovozní, provedou zaškolení obsluhy a potvrdí záruční list.

KATALOG A CENÍK

Máte-li zájem o zaslání katalogu a ceníku, nebo o konkrétní nabídku, zavolejte nám na číslo 602 600 107, nebo nám napište:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše tel. číslo (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

přiložit soubor