Menu Zavřeno

Kovové ploty

KOVOVÉ PLOTY JSOU MODERNÍM, JEDINEČNÝM A TRVALÝM ŘEŠENÍM ZABEZPEČENÍ POZEMKŮ

Specializujeme se na zakázkovou výrobu kovového komplexního uličního oplocení privátních i komerčních pozemků. Díky kombinaci různých materiálu nabízíme nejširší nabídku tvarů a designů kovových plotů.

Typy výplní kovových plotových polí

  • ocelové výplně prutové včetně kovářských
  • ocelový tahokov až v 10ti variantách
  • ocelové svislé nebo vodorovné lamely
  • dřevěné nebo dřevoplastové lamely
  • hliníkové lamelové výplně
  • designové výplně s vypálenými kresbami

Ve stejném designu plotových výplní dodáme k plotu i vjezdové brány a branky. Výplně plotů jsou použitelné pro všechny výrobky PROWERK.

Kovové plotové díly integrujeme do zděných částí plotu pro vytvoření kompaktního a funkčního celku, za tím účelem zpracováváme pro klienty komplexní návrhy plotu se zapracováním zděných i ocelových částí plotu včetně bran a branek a dalších konstrukčních, technologických a doplňkových plotových prvků.

Doplňkové konstrukce kovových plotů

  • prostorové plotové pole a sloupky s integrovanou poštovní schránkou, vypáleným číslem popisným, interkomem nebo zvonkovým tablem apod.
  • box pro popelnice variantně s odklápěcím víkem, vnějšími i vnitřními dvířky
  • oplechování nevzhledných antoníčků (pilířků) včetně dvířek a stříšek

Rámy kovových plotů vyrábíme dle typu výplně z masivního ocelového profilů šíře 60mm, nebo speciálního profilu s lemem o šířce 70mm. Plotová pole se umísťují mezi zděné sloupky pomocí kotevních držáků, nebo mezi ocelové plotové sloupky, které vyrábíme z profilu 60×40, nebo 60x60mm o síle materiálu 2mm. Plotové sloupky PROWERK obsahují patní plech (přírubu), přes kterou se šroubují pomocí svorníkových nebo chemických kotev do betonové (cihlové) nadezdívky, nebo základu.

Výrobky PROWERK jsou lakované nejmodernější technologií elektrostatickým nástřikem práškové barvy vypálené v peci, veškeré ocelové výrobky jsou ošetřené antikorozním povlakem žárového zinku. Ve standardu jsou výrobky lakované v 6ti odstínech, nebo za příplatek v jakémkoliv odstínu dle RAL Classic.

Díky více jak 30leté zkušenosti, konstrukčnímu a technickému zázemí zajistíme atypické a individuální řešení kovového plotu. Vyrobíme Vám do 4-6 týdnů od schválení výrobní dokumentace funkční, bezpečný a bezúdržbový kovový plot s příznivým poměrem ceny a kvality v transparentním obchodním postupu dle Obchodních a technických podmínek PROWERK.

Níže naleznete nabídku některých našich výrobků, kterou postupně doplňujeme. Komplexní nabídku výrobků naleznete v elektronickém Katalogu, který obsahuje ceny a podrobnou specifikaci výrobků. Katalog s ceníkem zasíláme na vyžádání emailem.

Pokud byste měli zájem o naše výrobky, nebo o výrobu dle Vašich specifických požadavků, rádi Vám elektronický Katalog zašleme a nebo zpracujeme nabídku. Napište nám na info@prowerk.cz, nebo volejte 602 600 107 a nebo si napište o zaslání Katalogu pomocí formuláře, který naleznete zde.

Showing 1–15 of 29 results