Menu Zavřeno

ZV00 Modulové ocelové zábradlí

POPIS

Díky oceli, možnosti lakování a kombinaci oceli s nerezem a dřevem poskytuje ocelové zábradlí PROWERK zajímavou a velmi širokou designovou nabídku. Zábradlí si tak klient může nakonfigurovat dle svých představ.

Modulové zábradlí vlastní konstrukce PROWERK je navrženo jako stavebnice. Skládá se ze samostatných sloupků, ocelových, nerezových nebo dřevěných madel, spojovacích prvků a široké nabídky výplní. Díky tomu je snadno přepravováno a montováno způsobem, který si v případě zájmu dokáže zákazník zajistit svépomocí.

NABÍDKA

Modulové zábradlí standardně vyrábíme o výšce 1,0m. Sloupky zábradlí jsou z ocelového profilu 40x40mm. Madla dodáváme ocelová z profilu 40x40mm, nebo 50x30mm, z broušeného nerezu profilu 40x40mm a dřevěná čtvercová 40x40mm.

Pro zábradlí dodáváme přes 20 druhů výplní (přehled nejoblíbenějších výplní níže), výplně tyčové včetně kovářských, výplně z tahokovu v pěti variantách, designové výplně s obrazy vypálenými laserem, lamely různých šířek a výplně s dřevěnými nebo dřevo plastovými lamelami.

Zvláštní pozornost věnujeme povrchovým úpravám prováděných v pěti technologických stupních. Nabízíme ve standardu až 8 barevných odstínů práškové barvy – komaxit jemné struktury (nabídka odstínů a popis lakování níže).

Ocelové zábradlí vyrábíme na zakázku v rozměrech dle zaměření. Je použitelné v interiéru i exteriéru pro galerie, schodiště, balkony, terasy apod. Zajišťujeme i atypická a individuální řešení na míru.

Výrobu zajišťujeme včetně montáže do vzdálenosti cca 100km od naší manufaktury v Králově Dvoře u Berouna. Výrobky dodáváme i bez montáže – zkompletované pro snadnou montáž s montážním návodem.

Na výrobky poskytujeme dlouhodobou záruku

  • na konstrukční část 20 let
  • na přilnavost barvy 2 roky nebo 5 let
  • na mechanické části a technologie 2 roky

Zakázky obvykle vyrábíme do 6-8 týdnů od schválení výrobní dokumentace. Zajišťujeme poradenství, zaměřování, zpracování projektů pro stavební přípravu a servis. Obchodní postup je sepsán v Obchodních a technických podmínkách PROWERK.

FOTOGALERIE

VÝBĚR Z PREZENTACE ZÁBRADLÍ A SCHODŮ

  • Modulové zábradlí s unikátní předsazenou designovou výplní
    Zábradlí PROWERK umožňuje celkem 5 variant umístění výplní. Výplně mohou být umístěné v ose sloupků, v tomto případě je však výplň usazena před sloupky a je zvýšená k madlu a k podlaze. Výplň je tak z pohledové strany průběžná a zcela zakrývá sloupky. Kresba svislých a vodorovných přímek je laserem vypálená do plechu o tl. 1,5mm.…