Menu Zavřeno

Plotová pole - výplně bran a branek

PLOTOVÁ POLE VYRÁBÍME NA ZAKÁZKU V ROZMĚRECH DLE ZAMĚŘENÍ

Rámy polí vyrábíme dle typu výplně z masivního ocelového profilů šíře 60mm, nebo speciálního profilu s lemem o šířce 70mm. Umísťují se mezi zděné sloupky pomocí kotevních držáků, nebo mezi ocelové plotové sloupky, které vyrábíme z profilu 60×40, nebo 60x60mm o síle materiálu 2mm. Plotové sloupky PROWERK obsahují patní plech (přírubu), přes kterou se šroubují pomocí svorníkových nebo chemických kotev do betonové (cihlové) nadezdívky, nebo základu.

Typy výplní plotových polí

  • ocelové výplně včetně kovářských
  • hliníkové lamelové výplně
  • designové hliníkové výplně s vypálenými kresbami

Výplně jsou použitelné pro všechny výrobky PROWERK

Výrobky PROWERK jsou lakované nejmodernější technologií elektrostatickým nástřikem práškové barvy vypálené v peci, veškeré ocelové výrobky jsou ošetřené antikorozním povlakem žárového zinku. Ve standardu jsou výrobky lakované v 6ti odstínech nebo na zakázku dle přání zákazníka.

Níže naleznete nabídku některých našich výrobků, kterou postupně doplňujeme. Výrobky je možné konfigurovat z široké nabídky výplní. Kompletní nabídka je obsažená v Katalogu s ceníkem. Pokud byste měli zájem o naše výrobky, nebo o výrobu dle Vašich specifických požadavků, rádi Vám Katalog zašleme a nebo zpracujeme nabídku. Napište nám na info@prowerk.cz, nebo volejte 602 600 107

Showing 1–15 of 29 results