Kovové ploty (výplně pro brány)

Vyrábíme celkem 18+20 základních designových tvarů kovového oplocení o rozměru až 2,5x2m. Plotové panely lze kotvit mezi vyzděné sloupky podezdívky, nebo na ocelové sloupky dodávané naší firmou.

Výplně kovových plotů jsou zároveň určené jako výplně pro vjezdové brány.

BENEFITY

Mimořádně dlouhá životnost kovových plotů. Ploty a brány stejného designu. Pro usnadnění výběru až 38 designových výplní z katalogové nabídky. Cenová transparentnost stanovená přehledným ceníkem. Výroba včetně montáže plotů v okruhu do 100km od Berouna.

komplexní nabídka širokého sortimentu

kvalitní česká výroba s německou precizností

bezúdržbové provedení s 30letou zkušeností

KONSTRUKCE

Konstrukce kovových plotů je zhotovená z uzavřených profilů o síle stěny 2mm, nebo z plných materiálů. Svařování konstrukcí probíhá v ochranné atmosféře pod dozorem svářecího technologa. Pohledové sváry jsou vždy dohladka přebroušené. Důraz je kladený na špičkové povrchové úpravy.

TVARY PLOTŮ (VÝPLNĚ BRAN)

DESIGN

Výplně zahrnují až 10 typů tahokovů, 3D lamely a mikrolamely, širokou nabídku kovaných prvků a 20 designů výplní laserem vypálených obrazců inspirovaných symboly, vzory nebo přírodou.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Venkovní výrobky PROWERK jsou ošetřené duplexní bezúdržbovou povrchovou úpravou s životností minimálně 30let a více. Ocelové konstrukce se žárově zinkují ponorem. Takto je materiál pozinkovaný i uvnitř uzavřených profilů.

V případě požadavku na barevné provedení se speciálně chemicky upravený pozinkovaný povrch lakuje polyuretanovou barvou, nebo práškovou vypalovací barvou v mnoha odstínech dle RAL a nebo v odstínech kovářské barvy.

Oblíbené odstíny barev

OBCHODNÍ POSTUP

Pošlete nám vyplněním formuláře níže, nebo na info@prowerk.cz

  • rozměry plotových polí (šířka krát výška)
  • počet kusů polí
  • preferovaný typ plotového pole (typové označení tvaru PV-01 až PV-18 případně designu DV-01 až DV-20)
  • požadavek na barevné provedení
  • místo montáže

My Vám zpracujeme a zašleme nezávaznou nabídku a návrh smlouvy o dílo.

Pokud budete s nabídkou souhlasit, přijedeme k Vám, provedeme zaměření a společně upřesníme technické provedení plotu.

Teprve poté uzavřeme smlouvu o dílo, na základě které zpracujeme a vzájemně si odsouhlasíme Zadávací dokumentaci do výroby (výrobní dokumentaci). Zadávací dokumentace zároveň slouží jako podklad pro zhotovení stavební připravenosti. PROWERK stavební připravenost nezajišťuje.

Po dokončení výroby řemeslníci plot namontují a potvrdí záruční list.

KATALOG A CENÍK

Máte-li zájem o zaslání katalogu a ceníku, nebo o konkrétní nabídku, zavolejte nám na číslo 602 600 107, nebo nám napište:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše tel. číslo (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

přiložit soubor