Menu Zavřeno

Samonosná teleskopická brána

Samonosná teleskopická brána s výplní svislých lamel

Teleskopická samonosná varianta nejoblíbenějšího typu posuvné brány rozšiřuje použitelnost samonosné brány zmenšením místa pro zajetí brány.

Samonosná brána patří mezi nejmodernější a nejpoužívanější řešení zabezpečení vstupů. Při posuvu samonosné brány nedochází ke styku brány se zemí, brána se posouvá kolem 8cm nad zemí, čímž odpadají jakékoli problémy s čistotou průjezdu. To je dosaženo zasunutím brány do vozíků, které jsou umístěné za plotem na straně, kam se brána zasouvá. Vozíky bránu „nesou“, od toho je odvozený i její název. Samonosné řešení na rozdíl od pojezdových brán na kolejnici však znamená potřebu většího prostoru pro zajetí brány, cca o 1/3 delší, než je šíře průjezdu. U teleskopického provedení se křídlo brány skládá ze dvou dílů. Křídla synchronizovaně zajíždějí vedle sebe, tím se výrazně zkracuje délka potřebná pro zajetí brány. Tabulku s celkovou délkou brány podle šíře průjezdu naleznete na tomto odkaze.

KONSTRUKCE

Samonosná teleskopická brána je vyrobená z uzavřených profilů o síle stěny 2mm. Brány vyrábíme, podle typu použité výplně, z ocelového uzavřeného jeklového profilu 60x40mm, nebo ze speciálního jeklového profilu s lemem 70/55×34. Svařování konstrukcí probíhá v ochranné atmosféře pod dozorem svářecího technologa. Pohledové sváry jsou vždy dohladka přebroušené. Jsou použité nejkvalitnější mechanické a pojezdové komponenty, zaručující mnohaletou bezporuchovou životnost.

Teleskopická brána obsahuje všechny díly a součásti potřebné pro její bezvadnou funkci. Nosný sloupek, dorazový sloupek, kvalitní elektrický pohon včetně dvou ovladačů. V případě dodání brány bez pohonu je součástí brány zámek, kování a cylindrická vložka se třemi klíči.

K samonosné teleskopické bráně je možné dodat samostatnou jednokřídlou branku, atypický prostorový dorazový sloupek s integrovanou poštovní schránkou a přípravou pro videozvonek.

BENEFITY

Samonosná teleskopická brána s minimem místa pro zajetí. Stabilní a bezporuchový provoz. Zakázková výroba rozměrů brány šíře až 5m, výšky do 2m.

Bezplatná a nezávazná nabídka. Zaměření v místě realizace. Výroba včetně montáže. Dodání a zprovoznění elektrického pohonu včetně elektroinstalace (bez přívodního silového kabelu).

zakázková výroba na míru

bezúdržbová povrchová úprava

realizace na klíč a bez starostí

DESIGN

Pro samonosné teleskopické brány dodáváme mnoho typů a variant výplní.

  • výplně prutové kovářské
  • výplně lamelové hliníkové
  • výplně designové s laserem vypálenými motivy
  • výplně s tahokovem

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Ve standardním provedení je konstrukce brány žárově zinkovaná, následně lze bránu lakovat tzv. duplexní technologií v jakémkoliv odstínu dle vzorníku RAL.

KATALOG A CENÍK

Máte-li zájem o zaslání katalogu a ceníku, nebo o konkrétní nabídku, zavolejte nám na číslo 602 600 107, nebo nám napište: