Menu Zavřeno

Kovové ploty a oplocení

Uliční kovové oplocení PROWERK s brankou, prostorovým sloupkem s integrovanou poštovní schránkou a vypáleným číslem popisným. Plotová pole s výplní mikrolamel se zabudovaným interkomem. Samonosná teleskopická brána s výplní 3D mikrolamel.

Oplocení pozemků má v naší zemi velkou tradici, bylo vždy chápáno nejen jako bezpečnostní prvek, ale hlavně stavba, byť vedlejší, která svým vzhledem doplňuje a dokresluje architekturu objektu na pozemku, identifikuje majitele a odlišuje nemovitost od ostatních. Ne nadarmo se říká, že plot je vizitkou domu.

Plot je legislativně i technicky stavbou a i když je stavbou vedlejší, je třeba k němu přistupovat stejně odpovědně a důsledně, jako ke stavbě hlavní, k rodinnému domu, vile, komerčnímu objektu apod. Plot by měl mít stejné vlastnosti jako hlavní stavby, měl by být kvalitní, trvalý, vzhledný a bezpečný.

S vědomím těchto vlastností a podmínek přistupujeme k výrobě a výstavbě kovových plotů tak, aby náš zákazník získal plot na celý život, o který se nebude muset starat a který ho bude dostatečně reprezentovat.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu kovového komplexního uličního oplocení privátních i komerčních pozemků. Díky kombinaci různých materiálu nabízíme nejširší nabídku tvarů a designů kovových plotů. Ve stejném designu plotových výplní dodáme k plotu i vjezdové brány a branky a vyrobíme a dodáme i doplňkové konstrukce plotu jako jsou boxy na popelnice, prostorové sloupky, oplechování nevzhledných antoníčků apod.

Typy výplní kovových plotových polí

 • ocelové výplně prutové včetně kovářských
 • ocelový tahokov až v 10ti variantách
 • ocelové svislé nebo vodorovné lamely
 • dřevěné nebo dřevoplastové lamely
 • hliníkové lamelové výplně
 • designové hliníkové výplně s vypálenými kresbami

Vjezdové a vstupní konstrukce plotu

Doplňkové konstrukce plotu

 • prostorové plotové pole a sloupky s integrovanou poštovní schránkou, vypáleným číslem popisným, interkomem nebo zvonkovým tablem apod.
 • box pro popelnice variantně s odklápěcím víkem, vnějšími i vnitřními dvířky
 • oplechování nevzhledných antoníčků (pilířků) včetně dvířek a stříšek

Technologické prvky plotu

 • elektrické pohony vjezdových bran
 • elektrické otvírače zámků
 • zvonky a interkomy

Příklady tvarů a designů plotových polí

Kovové plotové díly integrujeme do zděných částí plotu pro vytvoření kompaktního a funkčního celku, za tím účelem zpracováváme pro klienty komplexní návrhy plotu se zapracováním zděných i ocelových částí plotu včetně bran a branek a dalších konstrukčních, technologických a doplňkových plotových prvků.

Zděnou část plotů nedodáváme, ale umíme doporučit spolehlivou stavební firmu, se kterou, v rámci vzájemné koordinace, zajistíme výstavbu plotu na klíč. Díky naší pobočce CESPRON Inženýring Vám pomůžeme a zajistíme stavební povolení, pokud bude na stavbu plotu potřeba.

Příklady projekčních rozměrových návrhů komplexního řešení oplocení zpracovaných naší firmou

BENEFITY

Díky více jak 30leté zkušenosti, konstrukčnímu a technickému zázemí zajišťujeme atypická a individuální řešení na míru. Poskytujeme bezplatné poradenství a zpracování nabídek. Zakázky řešíme komplexně včetně zaměření, zpracování výrobní dokumentace, výroby včetně povrchových úprav a montáže v okruhu do 100km od naší výrobní pobočky v Králově Dvoře u Berouna.

komplexní nabídka širokého sortimentu

kvalitní česká výroba s německou precizností

bezúdržbové provedení s 30letou zkušeností

Jako výrobci se specializací na zakázkovou výrobu Vám vyrobíme do 4-6 týdnů od schválení výrobní dokumentace funkční, bezpečný a bezúdržbový kovový plot s příznivým poměrem ceny a kvality v transparentním obchodním postupu dle Obchodních a technických podmínek PROWERK.

KATALOG A CENÍK

Máte-li zájem o naše výrobky, nebo o výrobu dle Vašich specifických požadavků, rádi Vám zašleme elektronický Katalog obsahující ceny a nebo zpracujeme nabídku. Napište nám na info@prowerk.cz, nebo volejte 602 600 107 a nebo nám napište pomocí formuláře níže:

UKÁZKY Z GALERIE KOVOVÝCH PLOTŮ

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Venkovní výrobky PROWERK jsou ošetřené duplexní bezúdržbovou povrchovou úpravou s životností minimálně 30let a více. Ocelové konstrukce kovových plotů se žárově zinkují ponorem. Takto je materiál pozinkovaný i uvnitř uzavřených profilů.

Po mechanické a úpravě zinkovaného povrchu se ploty lakují práškovou barvou vypálenou v peci, tzv. komaxit. Na výběr je celkem 6 odstínů, které jsou zahrnuté v ceně výrobku.

STANDARDNÍ BARVY PROWERK

VÝBĚR Z PREZENTACE BRAN A PLOTŮ

 • Samonosné brány s posuvem proti sobě
  Odhadem až 30% našich klientů řeší nedostatek místa pro umístění vjezdové brány na pozemku. Je několik konstrukčních variant, jak toto řešit. Na výběr jsou brány teleskopické, brány s integrovanou brankou, brány skládací a v neposlední řadě samonosné brány se synchronizovaným posuvem proti sobě. Samonosné brány s posuvem proti sobě jsou řešením v případech, kdy není jiná možnost než použití…
 • Posuvná samonosná brána ve svahu
  Pokud je uliční oplocení pro přístup k pozemku ve svahu a je třeba osadit plot posuvnou samonosnou bránou, je několik konstrukčních a technických možností, jak samonosnou bránu ve svahu vyrobit. Funkce samonosné brány spočívá v pojezdu brány na dvou vozících, které jsou pevně ukotvené do betonového základu. Brána je osazená tzv. nosným C profilem, který je nasunutý…
 • Křídlová brána s integrovanou brankou
  Automatická křídlová brána s integrovanou brankou PROWERK BP02 je jedinečný výrobek, u kterého je branka součástí křídla brány bez omezujícího obvodového rámu nebo prahu. Uplatní se všude tam, kde je nedostatek prostoru pro samostatnou bránu a branku. Integrovaná branka je součástí křídla brány, jedná se o jedinečné řešení, kdy branka nemá práh ani obvodový rám…
 • Pojezdová brána po kolejnici s tahokovem
  Kvalitní pojezdové brány po kolejnici s tahokovem vyrábíme na zakázku v Berouně ve třech velikostních kategorií do 6m průjezdu. Pojezdová brána po kolejnici patří mezi osvědčené řešení zabezpečení vjezdu. Funkce pojezdové brány po kolejnici spočívá v umístění pojezdových vozíků na spodní straně brány, které se posouvají po ocelové kolejnici. Pojezdové řešení po kolejnici na rozdíl…
 • Samonosná brána
  Samonosná brána patří mezi nejmodernější a nejpoužívanější řešení zabezpečení vstupů. Při posuvu samonosné brány nedochází ke styku brány se zemí, brána se posouvá kolem 8cm nad zemí, čímž odpadají jakékoli problémy s čistotou průjezdu. To je dosaženo zasunutím brány do vozíků, které jsou umístěné za plotem na straně, kam se brána zasouvá. Vozíky bránu „nesou“,…
 • Ocelové brány a ploty s výplní z hliníku
  Konstrukční rámy bran a plotových polí vyrábíme z ocelových profilů. Díky oceli mají brány a ploty PROWERK mimořádnou pevnost a tuhost. Výplně vyrábíme z hliníkových uzavřených obdélníkových profilů. Hliníkové profily jsou v mnohem širší nabídce než profily ocelové. Hliníkové lamelové profily lze použít až do šířky 200mm, mají ostřejší hrany než lamely ocelové, jsou mnohem…
 • Křídlová skládací brána
  Křídlová skládací brána je variantou klasické křídlové brány, která se používá tam, kde je za bránou nedostatek prostoru, nebo přílišné stoupání a zároveň nedostatek místa po stranách pro použití posuvné brány. Křídla brány se skládají ze dvou samostatných křídel spojených pantem, které se při otevírání složí pomocí skládacího mechanismu. Díky tomu zaberou křídla při zavření…
 • Samonosná teleskopická brána
  Teleskopická samonosná varianta nejoblíbenějšího typu posuvné brány rozšiřuje použitelnost samonosné brány zmenšením místa pro zajetí brány. Samonosná brána patří mezi nejmodernější a nejpoužívanější řešení zabezpečení vstupů. Při posuvu samonosné brány nedochází ke styku brány se zemí, brána se posouvá kolem 8cm nad zemí, čímž odpadají jakékoli problémy s čistotou průjezdu. To je dosaženo zasunutím brány…

Celková prezentace bran a plotů >>