Menu Zavřeno

Darujte lavičku s osobním vzkazem, vyrobenou na míru a z lásky

Dárková lavička pro tebe s vypáleným obrázkem "štastný domov" na přání

Kosmetické balíčky, parfémy, šperky, knihy, menší domácí spotřebiče… Vyčerpali jste si už všechny tipy na vánoční dárky a svého partnera byste chtěli překvapit opravdu něčím výjimečným? Darujte mu lavičku. S osobním vzkazem, vyrobenou na míru a z lásky.

Překvapte své nejbližší originálním vánočním dárkem, který ještě nikdy nedostal. Dárkem, který rozhodně po pár dnech neomrzí, ale najde využití během celého roku, ba dokonce může sloužit i další generaci. Nechte si vyrobit lavičku na zakázku s vlastním textem a obrázky. 

Originální lavičkou se zamilovaným textem můžete překvapit svou partnerku nebo partnera. Připojte datum vaší svatby nebo jiného pro vás důležitého výročí a u vánočního stromečku jistě sklidíte zasloužený obdiv.

Lavička s milým vzkazem může potěšit také vaši babičku s dědečkem, kteří na ní budou sedět pod stromem u svého domu a nahřívat se v prvním jarních paprscích.

Lavička má délku 150 cm. Je pevné a robustní konstrukce, zhotovená z ocelových uzavřených profilů. Skládá se ze čtyř dílů. Ze dvou nožiček, sedáku a zádové opěrky. Osobní vzkazy, věnování, důležitá data, citáty a další texty, obrázky a symboly jsou do opěrky lavičky vypálené laserovou technologií. Lavička je bezúdržbová se špičkovou povrchovou úpravou lakovanou práškovou vypalovací barvou.

Více na www.bydleni.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *