Designová křídlová brána s brankou, laserem vypálený grafický motiv do plechové výplně

Designová křídlová brána DV-010

Designová křídlová brána DV-010 (rozměr 4,0×1,7m) je osazená výplní geometrického vzoru, který je laserem vypálený do plechu.

Součástí sestavy brány jsou silnostěnné pevné sloupky. Ke křídlové bráně je možné dodat jednokřídlou branku, případně atypické prostorové sloupky s přípravou na videozvonek. Do prostorového sloupku, případně do branky je možné instalovat integrovanou poštovní schránku.

Designovou křídlovou bránu vyrobíme na zakázku dle požadavků zákazníka a zaměření v místě realizace. Výrobu zajišťujeme včetně montáže a potřebných stavebních prací.

Zakázková výroba na míru

Bezúdržbová povrchová úprava

Realizace na klíč a bez starostí

Brána je vyrobená z robustních profilových materiálů žárově zinkovaných a následně lakovaná oblíbenou barvou odstínu antracit RAL 7016.

Brána je osazená osvědčeným elektrickým pohonem značky NICE.

Designová křídlová brána DV-010 je vyráběná s důrazem na kvalitní provedení v detailech. Pohledové sváry jsou pečlivě přebroušené a přeleštěné. Svařování probíhá v ochranné atmosféře za průběžné kontroly svářecího technologa. Rámové konstrukce brán jsou zhotovené z uzavřených profilů o síle stěny 2mm.

Orientační výrobní cena sestavy brány 4,0×1,7m s brankou 1,0×1,7m DV-010

křídlová brána 4,0×1,7m (bez výplně) 12.000
sloupky pro křídlovou bránu 4.500
designová výplň brány DV-010 21.760
křídlová branka 1,0×1,7m (bez výplně) 5.600
designová výplň branky DV-010 5.440
integrovaná poštovní schránka 2.960
sloupek branky 1.820
příplatek za barevné provedení RAL 7016 8.160
výrobní cena celkem bez DPH 62.240

Výrobní cena je orientační, neobsahuje DPH, elektrický pohon, montáž, dopravu a vedlejší rozpočtové náklady. Firma si vyhrazuje právo změny.

Katalog designových výplní

Pro brány, branky a ploty vyrábíme designové výplně v široké škále motivů. Motivy jsou vypalované laserem do plechu o tloušťce 1,5mm. Pozinkovaná výplň se následně lakuje elektrostatickým nástřikem vypalovací barvou v libovolném odstínu dle RAL, nebo v odstínech kovářské barvy.

Na zakázku zpracujeme a vyrobíme výplň s motivem dle návrhu zákazníka.

Výrobu křídlové brány zajišťujeme včetně montáže. Stavební připravenost, tj. betonáž sloupků, přívod elektrického kabele a umístění chrániček pro rozvod ovládacích elektro-kabelů zajišťuje zákazník dle dodaného návodu. V případě zájmu zajistíme stavební práce prostřednictvím námi doporučeného stavebního dodavatele.

Schéma konstrukčního řešení a požadavky na stavební připravenost

Sloupky brány
Sloupky jsou zhotovené ze silnostěnných čtvercových profilů 100x100mm. Horní hrana sloupku je ukončená plastovou černou záslepkou.
Sloupky PROWERK jsou do betonové patky kotvené pomocí 4 chemických kotev přes plechové patní plechy (příruby), které jsou ke sloupku přivařené.

Elektroinstalace
V rámci stavební připravenosti je třeba zajistit přívodní elektrický kabel a umístit chráničky dle návodu pro protažení a instalaci ovládacích elektrických kabelů, které zajistí firma PROWERK. Výstupy chrániček soustředit do středu budoucích ocelových sloupků. Chráničky vyvést minimálně 200mm nad povrch.

Betonáž patek
K betonování patek doporučujeme použít beton třídy 30 (bývá označený B30, nebo C25/30). Lze jej koupit pytlovaný v kterémkoliv hobbymarketu, případně již namíchaný v nejbližší betonárce. Doporučujeme beton litý.

Šíře betonových patek doporučujeme alespoň 50x50cm, hloubku 80cm.

Je důležité patky zhotovit tak, aby horní plochy patek byly vůči sobě ve vodorovné rovině. Toho bez použití nákladné techniky v podobě nivelačního přístroje dosáhneme například tím, že za vykopané díry pro patky natlučeme do země tyčky, mezi které natáhneme a napneme provázek, na který zavěsíme závěsnou vodováhu. Následně zatlučeme jednu či druhou tyčku tak, aby provázek byl v rovině. Pak jednoduše zajistíme, aby každá horní plocha betonové patky byla nad provázkem stejně vysoko.

Čistý terén nesmí ve směru otevírání brány stoupat o více jak 30mm na délku křídla brány.

Související odkazy

Máte-li zájem o poptávku, nebo jen o více informací, zavolejte nám na číslo 602 600 107, nebo nám napište:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva