Menu Zavřeno

Křídlová brána

Křídlová brána s prostorovým sloupkem

Brána BP-01 je klasickou variantou bran se dvěma symetrickými, nebo asymetrickými křídly. Je vyrobená z uzavřených profilů o síle stěny 2mm. Svařování konstrukcí probíhá v ochranné atmosféře pod dozorem svářecího technologa. Pohledové sváry jsou vždy dohladka přebroušené.

Ke křídlové bráně je možné dodat jednokřídlou branku, případně atypické prostorové sloupky s integrovanou poštovní schránkou a přípravou pro videozvonek.

BENEFITY

Křídlovou bránu vyrobíme na zakázku dle požadavků zákazníka a zaměření v místě realizace. Výrobu zajišťujeme včetně montáže a dodání a zprovoznění elektrického pohonu.

zakázková výroba na míru

bezúdržbová povrchová úprava

realizace na klíč a bez starostí

DESIGN

Pro brány dodáváme celkem 17 klasických plus 20 designových tvarů výplní shodných s typovými kovovými ploty PROWERK.

Výplně zahrnují až 9 typů tahokovů, 3D lamely a mikrolamely, širokou nabídku kovaných prvků a 20 typů výplní laserem vypálených obrazců inspirovaných symboly, vzory nebo přírodou.

Vyobrazený výrobek je osazený designovou výplní PVDV01 zhotovené z laserem vypalovaného plechu.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Ve standardním provedení se konstrukce brán žárově zinkují. Následně je možné brány barevně upravit pomocí speciálních barev na zinkový povrch v jakémkoliv odstínu dle vzorníku RAL.

Oblíbené odstíny barev

KATALOG A CENÍK

Máte-li zájem o zaslání katalogu a ceníku, nebo o konkrétní nabídku, zavolejte nám na číslo 602 600 107, nebo nám napište:

[contact-form-7 id=“137″ title=“Kontaktní formulář 1″]