BP-02 křídlová brána s integrovanou brankou

Automatická křídlová brána s integrovanou brankou PROWERK BP-02 je jedinečný výrobek, u kterého je branka součástí křídla brány bez omezujícího obvodového rámu nebo prahu.

Křídlovou bránu s integrovanou brankou vyrobíme na zakázku dle požadavků zákazníka a zaměření. Výrobu zajišťujeme včetně montáže.

zakázková výroba na míru

bezúdržbová povrchová úprava

realizace na klíč a bez starostí

Křídlová brána s brankou je zhotovená z uzavřených profilů o síle stěny 2mm. Svařování konstrukcí probíhá v ochranné atmosféře pod dozorem svářecího technologa. Pohledové sváry jsou vždy dohladka přebroušené.

DESIGN

Pro brány dodáváme celkem 17 plus 20 tvarů výplní shodných s typovými kovovými ploty PROWERK.

Výplně zahrnují až 9 typů tahokovů, 3D lamely a mikrolamely, širokou nabídku kovaných prvků a 20 typů výplní laserem vypálených obrazců inspirovaných symboly, vzory nebo přírodou.

Výběr z galerie výplní

Vyobrazený výrobek je osazený výplní PV-03.2 zhotovené ze svislých prutů ze čtyřhranného profilu ukončených kovanou špicí.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Ve standardním provedení je konstrukce brány žárově zinkovaná, následně opatřena zelenou barvou RAL 6005. Barevně lze bránu provést v jakémkoliv odstínu dle vzorníku RAL.

Oblíbené odstíny barev

Orientační výrobní cena vyobrazené sestavy brány 4,0×1,5m s integrovanou brankou 1,0×1,5m BP-02 s výplní PV-03.2

křídlová brána 4,0×1,5m s integrovanou brankou (bez výplně) 23.870
PV-03.2 mřížová výplň s hroty ve spodní části zhuštěná 23.460
sloupky brány 6.000
příplatek za barevné provedení RAL 6005 9.200
výrobní cena celkem bez DPH 62.530

Výrobní cena je orientační, neobsahuje DPH, elektrický pohon, montáž, dopravu a vedlejší rozpočtové náklady. Firma si vyhrazuje právo změny.

KATALOG A CENÍK

Máte-li zájem o zaslání katalogu a ceníku, nebo o konkrétní nabídku, zavolejte nám na číslo 602 600 107, nebo nám napište:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva