BP-02 křídlová brána s integrovanou brankou

Automatická křídlová brána s integrovanou brankou PROWERK BP-02 je jedinečný výrobek, u kterého je branka součástí křídla brány bez omezujícího obvodového rámu nebo prahu.

Křídlovou bránu s integrovanou brankou vyrobíme na zakázku dle požadavků zákazníka a zaměření. Výrobu zajišťujeme včetně montáže.

zakázková výroba na míru

bezúdržbová povrchová úprava

realizace na klíč a bez starostí

Křídlová brána s brankou je zhotovená z uzavřených profilů o síle stěny 2mm. Svařování konstrukcí probíhá v ochranné atmosféře pod dozorem svářecího technologa. Pohledové sváry jsou vždy dohladka přebroušené.

DESIGN

Pro brány dodáváme celkem 17 plus 20 tvarů výplní shodných s typovými kovovými ploty PROWERK.

Výplně zahrnují až 9 typů tahokovů, 3D lamely a mikrolamely, širokou nabídku kovaných prvků a 20 typů výplní laserem vypálených obrazců inspirovaných symboly, vzory nebo přírodou.

Výběr z galerie výplní

Vyobrazený výrobek je osazený výplní PV-03.2 zhotovené ze svislých prutů ze čtyřhranného profilu ukončených kovanou špicí.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Ve standardním provedení je konstrukce brány žárově zinkovaná, následně opatřena zelenou barvou RAL 6005. Barevně lze bránu provést v jakémkoliv odstínu dle vzorníku RAL.

Oblíbené odstíny barev

Orientační cena vyobrazené sestavy brány 4,0×1,5m s integrovanou brankou 1,0×1,5m BP-02 s výplní PV-03.2

křídlová brána 4,0×1,5m s integrovanou brankou (bez výplně) 20.000
výplň brány PV-03.2 9.900
sloupky brány 4.500
příplatek za barevné provedení RAL 6005 8.060
výrobní cena celkem bez DPH 42.460

Výrobní cena je orientační, neobsahuje DPH, elektrický pohon, montáž, dopravu a vedlejší rozpočtové náklady. Firma si vyhrazuje právo změny.

KATALOG A CENÍK

Máte-li zájem o zaslání katalogu a ceníku, nebo o konkrétní nabídku, zavolejte nám na číslo 602 600 107, nebo nám napište:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva