Menu Zavřeno

Modulové zábradlí s unikátní předsazenou designovou výplní

Zábradlí PROWERK umožňuje celkem 5 variant umístění výplní. Výplně mohou být umístěné v ose sloupků, v tomto případě je však výplň usazena před sloupky a je zvýšená k madlu a k podlaze. Výplň je tak z pohledové strany průběžná a zcela zakrývá sloupky.
Kresba svislých a vodorovných přímek je laserem vypálená do plechu o tl. 1,5mm.
 
Modulové zábradlí vlastní konstrukce PROWERK je navrženo jako stavebnice. Skládá se ze samostatných sloupků, madel, spojovacích prvků a široké nabídky výplní. Díky tomu je snadno přepravováno a montováno způsobem, který si v případě zájmu dokáže zákazník zajistit svépomocí. Montáž zajišťujeme standardně, avšak pouze do vzdálenosti 100km od naší výrobní provozovny v Králově Dvoře u Berouna. Díky mnohaletým zkušenostem, konstrukčnímu a technickému zázemí zajišťujeme atypická a individuální řešení na míru.
 
Zábradlí je vhodné pro vnitřní i venkovní použití a je konstruováno pro rovné, nebo šikmé schodišťové provedení. Vyrábí se na zakázku dle rozměrové specifikace a zaměření. Interiérové zábradlí je lakované práškovou barvou vypálenou v peci, tzv. komaxit. Na výběr je celkem 6 odstínů, které jsou zahrnuté v ceně výrobku. V případě venkovního zábradlí jsou ocelové prvky zábradlí žárově zinkované.

KATALOG A CENÍK

Máte-li zájem o zaslání katalogu a ceníku, nebo o konkrétní nabídku, zavolejte nám na číslo 602 600 107, nebo nám napište:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *