Menu Zavřeno

Samonosné brány s posuvem proti sobě

Samonosné brány ve svahu PROWERK se synchronizovaným automatizovaným posuvem proti sobě. Obě brány jezdí proti sobě, každá má samostatný elektrický pohon. Pohony jsou vzájemně propojené a synchronizované. Používá se při nedostatku místa, jedna brána, obvykle ta kratší funguje zároveň jako vstupní branka. Otevírání brány v režimu branky se provádí druhým tlačítkem dálkového ovladače. Výplň bran z kovářských čtyřhranných profilů. Lakováno černou kovářskou vypalovací barvou.

Odhadem až 30% našich klientů řeší nedostatek místa pro umístění vjezdové brány na pozemku. Je několik konstrukčních variant, jak toto řešit. Na výběr jsou brány teleskopické, brány s integrovanou brankou, brány skládací a v neposlední řadě samonosné brány se synchronizovaným posuvem proti sobě.

Samonosné brány s posuvem proti sobě jsou řešením v případech, kdy není jiná možnost než použití posuvné brány, přitom jen jednu bránu z důvodu nedostatku místa nelze použít a nelze použít ani bránu teleskopickou, neboť je potřeba aby součástí brány byla i vstupní branka.

Pokud je možné, aby při použití samonosných bran s posuvem proti sobě bylo jedno křídlo brány kratší, může poté plnit funkci vstupní branky, byť s tou podmínkou, že otevírání branky je ovládané pomocí dálkového ovladače elektrického pohonu.

Riziko výpadku proudu a tím nemožnosti otevření branky lze úspěšně řešit záložní baterií, kterou k námi dodávaným pohonům standardně dodáváme.

Brány s posuvem proti sobě se vyznačují tím, že každá brána je ovládaná samostatným elektrickým pohonem. Pohony jsou vzájemně propojené a synchronizované. Synchronizovaný posuv bran se ovládá jedním tlačítkem dálkového ovladače. Druhé tlačítko ovladače je naprogramované na ovládání pouze jedné brány, obvykle té kratší, která plní zároveň i funkci branky.

Pro pohony bran používáme kvalitní a bezporuchové pohony značky NICE, pro posuvné brány řady ROBUS nebo RUN.

Díky mnohaletým zkušenostem, konstrukčnímu a technickému zázemí zajišťujeme atypická a individuální řešení na míru.

Pokud máte nedostatek místa pro vjezd na pozemek a potřebujete brány s posuvem proti sobě, navrhneme Vám optimální řešení.

Jako výrobci se specializací na zakázkovou výrobu Vám vyrobíme funkční, bezpečnou a bezúdržbovou bránu s příznivým poměrem ceny a kvality v transparentním obchodním postupu dle Obchodních a technických podmínek PROWERK.

Pokud potřebujete nestandardní řešení, neváhejte nás kontaktovat na čísle 602 600 107, emailem na info@prowerk.cz a nebo nám pošlete Váš požadavek pomocí kontaktního formuláře níže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *