Menu Zavřeno

Křídlová skládací brána

PROWERK skládací brána s výplní tahokov. Detail skládacího machanismu.

Křídlová skládací brána je variantou klasické křídlové brány, která se používá tam, kde je za bránou nedostatek prostoru, nebo přílišné stoupání a zároveň nedostatek místa po stranách pro použití posuvné brány. Křídla brány se skládají ze dvou samostatných křídel spojených pantem, které se při otevírání složí pomocí skládacího mechanismu. Díky tomu zaberou křídla při zavření polovinu místa, než je délka křídla.

Křídlová skládací brána PROWERK je vyrobená z uzavřených profilů o síle stěny 2mm. Používáme podle typu výplně profil 60x40mm, nebo speciální profil s lemem 70/55x34mm.

Svařování konstrukcí probíhá v ochranné atmosféře pod dozorem svářecího technologa. Pohledové sváry jsou vždy dohladka přebroušené.

Ke křídlové skládací bráně je možné dodat jednokřídlou branku, případně atypické prostorové sloupky s integrovanou poštovní schránkou a přípravou pro videozvonek.

BENEFITY

Křídlovou skládací bránu vyrobíme na zakázku dle požadavků zákazníka a zaměření v místě realizace. Výrobu zajišťujeme včetně montáže a dodání a zprovoznění elektrického pohonu.

zakázková výroba na míru

bezúdržbová povrchová úprava

realizace na klíč a bez starostí

Skládací brána je konstruována pro ovládání elektrickým pohonem.

K bráně dodáváme spolehlivý elektrický pohon NICE WINGO včetně fotobuněk a dvou dálkových ovladačů.

Pohon obsahuje:

  • řídící jednotku s integrovaným radiovým přijímačem
  • 2x lineární šroubové motory 24V
  • přední a zadní montážní konzole
  • 2x fotobuňky s držákem
  • 2x dálkový dvoutlačítkový ovladač

DESIGN

Křídlové skládací brány dodáváme v mnoha variantách a typech výplní.

  • výplně prutové kovářské
  • výplně lamelové hliníkové
  • výplně designové s vypálenými motivy
  • výplně z tahokovem

Křídlová brána skládací je žárově zinkovaná s následným lakováním práškovou barvou vypálenou v peci, tzv. komaxit. Na výběr je celkem 6 odstínů, které jsou zahrnuté v ceně výrobku, barvu v jiném odstínu RAL dodáme za příplatek.

VÝBĚR Z GALERIE VÝPLNÍ

KATALOG A CENÍK

Máte-li zájem o zaslání katalogu a ceníku, nebo o konkrétní nabídku, zavolejte nám na číslo 602 600 107, nebo napište na e-mail info@prowerk.cz, , nebo vyplňte a odešlete formulář níže: