Menu Zavřeno

SH04 ocelové schody oboustranně klikaté

Schodiště SH-04 s bočními schodnicemi z široké ploché ocele z obou stran vypáleným klikatým ZigZag vzorem. Stupně jsou umístěné mezi bočnicemi v tzv. sendvičovém provedení.

Ocelové díly schodů PROWERK jsou lakované elektrostatickým nástřikem vypalovací barvou v libovolném odstínu dle RAL, nebo až 14 odstínech kovářské barvy.

OBLÍBENÉ ODSTÍNY BAREV

SCHODIŠŤOVÉ STUPNĚ

Stupně schodiště PROWERK mohou být zhotovené z pororoštu oko 33x33mm, nebo se zhuštěným okem 33×11, z plných WPC dřevoplastových prken špičkové kvality ve čtyřech dekorech (chocolate, teak, original wood a dark grey) anebo z hladkého, případně tzv. slzičkového plechu.

ZÁBRADLÍ

Neoddělitelnou součást schodišť tvoří zábradlí. Pro schodiště PROWERK vyrábíme kovová designová zábradlí mnoha tvarů s důrazem na detail s výplní kovových prutů, lanek, tahokovu nebo výplní laserem vypalovaných obrazů inspirovaných symboly, vzory nebo přírodou.

KATALOG A CENÍK

Máte-li zájem o zaslání katalogu a ceníku, nebo o konkrétní nabídku, zavolejte nám na číslo 602 600 107, nebo nám napište na e-mail info@prowerk.cz, nebo vyplňte a odešlete formulář níže: