Menu Zavřeno

Venkovní a vnitřní ocelové zábradlí

Designové ocelové zábradlí v antracitové barvě s kresbou květů. Kresba je do plechu vypálená laserem. Modulové zábradlí sestavené z jednotlivých dílů.

Vyrábíme modulové venkovní a vnitřní ocelové zábradlí vlastní konstrukce, které je navrženo jako stavebnice. Skládá se ze samostatných sloupků, ocelových, nerezových nebo dřevěných madel, spojovacích prvků a široké nabídky výplní. Díky tomu je snadno přepravováno a montováno způsobem, který si v případě zájmu dokáže zákazník zajistit svépomocí. Montáž zajišťujeme standardně do vzdálenosti 100km od naší výrobní provozovny v Králově Dvoře u Berouna.

Díky oceli, možnosti lakování a kombinaci oceli s nerezem a dřevem poskytuje ocelové zábradlí PROWERK zajímavou a velmi širokou designovou nabídku. Zábradlí si tak klient může nakonfigurovat dle svých představ.

Ocelové venkovní a vnitřní zábradlí vyrábíme na zakázku v rozměrech dle zaměření. Je použitelné v interiéru i exteriéru.

Zábradlí je vhodné pro vnitřní i venkovní použití a je konstruováno pro rovné, nebo šikmé schodišťové provedení. Vyrábí se na zakázku dle rozměrové specifikace a zaměření.

Sloupky zábradlí jsou ze čtvercového ocelového, lakovaného profilu 40x40mm. Sloupky dodáváme ve dvou variantách, s patním čtvercovým plechem pro horní kotvení, nebo obdélníkovou rozetou pro kotvení boční. V případě horního kotvení je možné použít tzv. krycí rozetu, který zakryje kotevní šrouby. Kotevní šrouby však mohou tvořit žádaný designový prvek, jsou ukončené nerezovou kloboukovou maticí stříbrnou, nebo černou, případně překryté plastovým kloboučkem v černé, šedé, nebo bílé barvě.

Madlo zábradlí je standardně dodávané lakované ocelové, čtvercového průřezu 40x40mm. V nabídce je dále madlo ocelové lakované obdélníkového průřezu 50x35mm, (nebo 60x30mm v případě předsazené výplně zvýšené až pod madlo), nerezové čtvercové madlo 40x40mm s povrchovou úpravou BRUS a dřevěné dubové čtvercové madlo 40x40mm. Madlo je se sloupky spojené speciálním čtvercovým pevným, nebo sklopným trnem.

Typy vyráběných zábradlí

 • zábradlí rovné
 • zábradlí šikmé schodišťové
 • zábradlí s horním kotvením
 • zábradlí s bočním kotvením
 • s výplní v ose sloupků
 • s předsazenou průběžnou výplní
 • s výplní zvýšenou k madlu a k podlaze

Typy výplní zábradlí

 • tyčové ocelové výplně vč. kovářských
 • výplně ocelové lamelové
 • výplně z plechu a tahokovu
 • designové výplně s laserem vypálenými kresbami

Příklady designů výplní zábradlí

BENEFITY

Díky více jak 30leté zkušenosti, konstrukčnímu a technickému zázemí zajišťujeme atypická a individuální řešení na míru. Poskytujeme bezplatné poradenství a zpracování nabídek. Zakázky řešíme komplexně včetně zaměření, zpracování výrobní dokumentace, výroby včetně povrchových úprav a montáže v okruhu do 100km od naší výrobní pobočky v Králově Dvoře u Berouna.

komplexní nabídka širokého sortimentu

kvalitní česká výroba s německou precizností

bezúdržbové provedení s 30letou zkušeností

Jako výrobci se specializací na zakázkovou výrobu Vám vyrobíme do 4-6 týdnů od schválení výrobní dokumentace estetické, bezpečné a bezúdržbové ocelové zábradlí s příznivým poměrem ceny a kvality v transparentním obchodním postupu dle Obchodních a technických podmínek PROWERK.

KATALOG A CENÍK

Máte-li zájem o naše výrobky, nebo o výrobu dle Vašich specifických požadavků, rádi Vám zašleme elektronický Katalog obsahující ceny a nebo zpracujeme nabídku. Napište nám na info@prowerk.cz, nebo volejte 602 600 107 a nebo nám napište pomocí formuláře níže:

KONSTRUKČNÍ PROVEDENÍ ZÁBRADLÍ

Zábradlí PROWERK umožňuje celkem 5 variant umístění výplní. Výplně mohou být umístěné v ose sloupků, nebo před sloupky s různými výšky výplně. Poté je výplň z pohledové strany průběžná a zcela zakrývá sloupky.

UKÁZKY Z GALERIE ZÁBRADLÍ

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Venkovní výrobky PROWERK jsou ošetřené duplexní bezúdržbovou povrchovou úpravou s životností minimálně 30let a více. Ocelové konstrukce zábradlí se žárově zinkují ponorem. Takto je materiál pozinkovaný i uvnitř uzavřených profilů.

Po mechanické a úpravě zinkovaného povrchu se zábradlí lakuje práškovou barvou vypálenou v peci, tzv. komaxit. Na výběr je celkem 6 odstínů, které jsou zahrnuté v ceně výrobku.

Interiérové zábradlí se žárově nezinkuje.

STANDARDNÍ BARVY PROWERK

VÝBĚR Z PREZENTACE OCELOVÝCH ZÁBRADLÍ A KOVOVÝCH SCHODŮ

 • Brány, ploty, zábradlí s designovou výplní DV08 s kresbou listů
  Oblíbený motiv výplně vjezdových bran, plotů a zábradlí PROWERK inspirovaný přírodou zobrazující listy rostlin. Kresba designové výplně DV08 je vypálená laserem do plechu o tloušťce 1,5mm. Pozinkovaná výplň se následně lakuje elektrostatickým nástřikem vypalovací barvou … Více informací
 • SH02 industriální kovové schody
  Industriální dojem schodiště SH02 podtrhuje válcovaný materiál U profilu použitý jako schodnice. Ocelové díly venkovních schodů PROWERK jsou vždy žárově zinkované ponorem o tloušťce cca 80 µm i uvnitř uzavřených profilů. Žárové zinkování je aplikováno … Více informací
 • Odlehčené ocelové schody s hladkou schodnicí
  POPIS Kovové schodiště SH01 díky schodnicím ze široké ploché ocele působí velmi odlehčeným dojmem. Ocelové schody PROWERK vynikají vysokou pevností, stabilitou a důrazem na precizně zpracovaný detail pomocí laserové a strojní technologie. Ocelové díly venkovních … Více informací
 • SH04 ocelové schody oboustranně klikaté
  Schodiště SH-04 s bočními schodnicemi z široké ploché ocele z obou stran vypáleným klikatým ZigZag vzorem. Stupně jsou umístěné mezi bočnicemi v tzv. sendvičovém provedení. Ocelové díly schodů PROWERK jsou lakované elektrostatickým nástřikem vypalovací barvou … Více informací
 • Ocelové venkovní schody se stupni z WPC a zábradlím z tahokovu
  Ocelové venkovní schody se stupni z WPC se skládají ze samostatných schodišťových ramen navzájem propojitelných přes podesty. Takto lze vytvořit různé sestavy schodiště kolem domu. Schodnice jsou zhotovené z odlehčených U profilů. Na schodnicích jsou … Více informací

Celková prezentace bran a plotů >>