BP-03 křídlová skládací brána

Křídlová skládací brána BP-03 je variantou klasické křídlové brány, která se používá tam, kde je za bránou nedostatek prostoru, nebo přílišné stoupání a zároveň nedostatek místa po stranách pro použití posuvné brány. Křídla brány se skládají ze dvou samostatných křídel spojených pantem, které se při otevírání složí pomocí skládacího mechanismu. Díky tomu zaberou křídla při zavření polovinu místa, než je délka křídla.

Křídlová skládací brána PROWERK je vyrobená z uzavřených profilů o síle stěny 2mm. Svařování konstrukcí probíhá v ochranné atmosféře pod dozorem svářecího technologa. Pohledové sváry jsou vždy dohladka přebroušené.

Ke křídlové skládací bráně je možné dodat jednokřídlou branku, případně atypické prostorové sloupky s integrovanou poštovní schránkou a přípravou pro videozvonek.

BENEFITY

Křídlovou skládací bránu vyrobíme na zakázku dle požadavků zákazníka a zaměření v místě realizace. Výrobu zajišťujeme včetně montáže a dodání a zprovoznění elektrického pohonu.

zakázková výroba na míru

bezúdržbová povrchová úprava

realizace na klíč a bez starostí

DESIGN

Pro brány dodáváme celkem 17 klasických plus 20 designových tvarů výplní shodných s typovými kovovými ploty PROWERK.

Výplně zahrnují až 9 typů tahokovů, 3D lamely a mikrolamely, širokou nabídku kovaných prvků a 20 typů výplní laserem vypálených obrazců inspirovaných symboly, vzory nebo přírodou.

Výběr z galerie výplní

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Ve standardním provedení je konstrukce brány žárově zinkovaná, následně opatřena zelenou barvou RAL 6005. Barevně lze bránu provést v jakémkoliv odstínu dle vzorníku RAL, nebo v mnoha odstínech kovářské barvy.

Oblíbené odstíny barev

KATALOG A CENÍK

Máte-li zájem o zaslání katalogu a ceníku, nebo o konkrétní nabídku, zavolejte nám na číslo 602 600 107, nebo napište na e-mail info@prowerk.cz, , nebo vyplňte a odešlete formulář níže:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše tel. číslo (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

přiložit soubor