BP-06 Posuvná samonosná brána

Kvalitní samonosné brány vyrábíme na zakázku v Berouně ve třech velikostních kategorií do 6m průjezdu. Posuvná samonosná brána patří mezi moderní řešení zabezpečení vjezdu.

Funkce samonosné brány spočívá v pevném umístění vozíků brány do betonového základu na jedné straně vjezdu a nasunutí brány do těchto vozíků. Na rozdíl od pojezdových brán na kolejnici tedy nejsou vozíky umístěné na bráně a tím nedochází ke styku brány se zemí, čímž odpadají jakékoli problémy s čistotou průjezdu. Samonosné řešení na rozdíl od pojezdových brán však znamená potřebu většího prostoru pro zajetí brány, cca o 1/3 delší, než je šíře průjezdu.

Samonosné brány vyrábíme na zakázku ve třech velikostních kategorií. Samonosnou bránu do průjezdu 4m, do průjezdu 5m a do šířky průjezdu až 6m. Výšku samonosné brány vyrábíme do 2m.

Výrobu samonosných brán realizujeme ve výrobní pobočce v Králově Dvoře u Berouna, 30km západně od Prahy. Montáže samonosných brán zajišťujeme v okruhu do 100km od Berouna.

KONSTRUKCE SAMONOSNÝCH BRÁN

Kvalitní samonosné brány vyrábíme na zakázku v Berouně ze dvou typů ocelových profilů. Z uzavřeného jeklového profilu 60x40mm v případě prutových výplní brány a speciálního profilu L70/55×34 při použití ostatních výplní.

Pro zajištění pevnosti a tuhosti samonosných brán používáme pro zhotovení rámů brán ocelové profily. Naopak některé výplně vyrábíme z hliníkových profilů. Díky kombinaci různých materiálů dosahujeme u svých výrobků maximální pevnost, lehkost a mimořádný design. Svařování konstrukcí probíhá v ochranné atmosféře pod dozorem svářecího technologa. Pohledové sváry jsou vždy dohladka přebroušené. Jsou použité nejkvalitnější mechanické a pojezdové komponenty, zaručující mnohaletou bezporuchovou životnost.

Samonosná brána obsahuje všechny díly a součásti potřebné pro její bezvadnou funkci. Nosný sloupek, dorazový sloupek, kvalitní elektrický pohon včetně dvou ovladačů. Hřeben pro elektrický pohonu používáme pouze ocelový o šíři 13mm, nikdy plastový. V případě dodání brány bez pohonu je součástí brány zámek, kování a cylindrická vložka se třemi klíči.

K bráně je možné dodat samostatnou jednokřídlou branku, atypický prostorový dorazový sloupek s integrovanou poštovní schránkou a přípravou pro videozvonek.

BENEFITY

Pevná a silná konstrukce, stabilní a bezporuchový provoz. Zakázková výroba dle požadavků zákazníka, špičkové povrchové úpravy a montáž do okruhu 100km od Berouna.

Bezplatná a nezávazná nabídka. Zaměření v místě realizace. Dodání a zprovoznění elektrického pohonu včetně elektroinstalace (bez přívodního silového kabelu a stavebních prací – PROWERK nezajišťuje).

zakázková výroba na míru

bezúdržbová povrchová úprava

realizace na klíč a bez starostí

DESIGN

Pro samonosné brány dodáváme celkem 17 klasických plus 20 designových tvarů výplní shodných s typovými kovovými ploty PROWERK.

Výplně zahrnují až 10 typů tahokovů, 3D lamely a mikrolamely, širokou nabídku kovaných prvků a 20 typů výplní laserem vypálených obrazců inspirovaných symboly, vzory nebo přírodou.

Výběr z galerie výplní

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Ve standardním provedení je konstrukce samonosné brány žárově zinkovaná, následně lze bránu lakovat tzv. duplexní technologií v jakémkoliv odstínu dle vzorníku RAL.

Oblíbené odstíny barev

KATALOG A CENÍK

Máte-li zájem o zaslání katalogu a ceníku, nebo o konkrétní nabídku, zavolejte nám na číslo 602 600 107, nebo nám napište:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše tel. číslo (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

přiložit soubor