BP-07 samonosná teleskopická brána

Teleskopická varianta nejoblíbenějšího typu posuvné brány rozšiřuje použitelnost samonosné brány zmenšením místa pro zajetí brány.

KONSTRUKCE

Samonosná teleskopická brána je vyrobená z uzavřených profilů o síle stěny 2mm. Svařování konstrukcí probíhá v ochranné atmosféře pod dozorem svářecího technologa. Pohledové sváry jsou vždy dohladka přebroušené. Jsou použité nejkvalitnější mechanické a pojezdové komponenty, zaručující mnohaletou bezporuchovou životnost.

Teleskopická brána obsahuje všechny díly a součásti potřebné pro její bezvadnou funkci. Nosný sloupek, dorazový sloupek, kvalitní elektrický pohon včetně dvou ovladačů. V případě dodání brány bez pohonu je součástí brány zámek, kování a cylindrická vložka se třemi klíči.

K samonosné teleskopické bráně je možné dodat samostatnou jednokřídlou branku, atypický prostorový dorazový sloupek s integrovanou poštovní schránkou a přípravou pro videozvonek.

BENEFITY

Samonosná teleskopická brána s minimem místa pro zajetí. Stabilní a bezporuchový provoz. Zakázková výroba rozměrů brány šíře 4 až 8m, výšky do 2m.

Bezplatná a nezávazná nabídka. Zaměření v místě realizace. Výroba včetně montáže. Dodání a zprovoznění elektrického pohonu včetně elektroinstalace (bez přívodního silového kabelu).

zakázková výroba na míru

bezúdržbová povrchová úprava

realizace na klíč a bez starostí

DESIGN

Pro teleskopické samonosné brány dodáváme celkem 17 klasických plus 20 designových tvarů výplní shodných s typovými kovovými ploty PROWERK.

Výplně zahrnují až 10 typů tahokovů, 3D lamely a mikrolamely, širokou nabídku kovaných prvků a 20 typů výplní laserem vypálených obrazců inspirovaných symboly, vzory nebo přírodou.

Výběr z galerie výplní

Vyobrazený výrobek samonosné teleskopické brány je osazený výplní PV-13 zhotovené z 3D mikrolamel.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Ve standardním provedení je konstrukce brány žárově zinkovaná, následně lze bránu lakovat tzv. duplexní technologií v jakémkoliv odstínu dle vzorníku RAL.

Oblíbené odstíny barev

Orientační výrobní cena sestavy teleskopické samonosné brány rozměru 4,0×1,7m s výplní PV-13 v žárovém zinku

samonosná teleskopická brána BP-07 4,0×1,7m 46.500
výplň brány PV-13 36.700
výrobní cena celkem bez DPH 83.200

Výrobní cena je orientační, neobsahuje DPH, elektrický pohon, montáž, dopravu a vedlejší rozpočtové náklady. Firma si vyhrazuje právo změny.

KATALOG A CENÍK

Máte-li zájem o zaslání katalogu a ceníku, nebo o konkrétní nabídku, zavolejte nám na číslo 602 600 107, nebo nám napište:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše tel. číslo (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

přiložit soubor