Menu Zavřeno

Samonosné brány

NEJMODERNĚJŠÍ ŘEŠENÍ ZABEZPEČENÍ VSTUPŮ

Posuvné samonosné brány vyrábíme na zakázku až do šířky průjezdu 5m. Rámy jsou svařované dle typu výplně z masivního ocelového profilů šíře 60mm, nebo speciálního profilu s lemem o šířce 70mm.

Typy výplní posuvných samonosných bran

  • ocelové výplně prutové včetně kovářských
  • ocelový tahokov až v 10ti variantách
  • ocelové svislé nebo vodorovné lamely
  • dřevěné nebo dřevoplastové lamely
  • hliníkové lamelové výplně
  • designové výplně s vypálenými kresbami

Samonosné brány PROWERK jsou žárově zinkované, následně lakované práškovou barvou vypálenou v peci ve standardu v 6ti odstínech nebo na zakázku dle přání zákazníka.

Samonosná brána s vodorovnými lamelami
Samonosná brána s kovářskou výplní

Díky více jak 30leté zkušenosti, konstrukčnímu a technickému zázemí zajistíme atypické a individuální řešení posuvné samonosné brány. Vyrobíme Vám do 4-6 týdnů od schválení výrobní dokumentace funkční, bezpečnou a bezúdržbovou bránu s příznivým poměrem ceny a kvality v transparentním obchodním postupu dle Obchodních a technických podmínek PROWERK.

Níže naleznete nabídku některých našich výrobků, kterou postupně doplňujeme. Komplexní nabídku výrobků naleznete v elektronickém Katalogu, který obsahuje ceny a podrobnou specifikaci výrobků. Katalog s ceníkem zasíláme na vyžádání emailem.

Pokud byste měli zájem o naše výrobky, nebo o výrobu dle Vašich specifických požadavků, rádi Vám elektronický Katalog zašleme a nebo zpracujeme nabídku. Napište nám na info@prowerk.cz, nebo volejte 602 600 107 a nebo si napište o zaslání Katalogu pomocí formuláře, který naleznete zde.

Showing all 12 results