Menu Zavřeno

Ocelové brány a ploty s výplní z hliníku

Detail ukotvení hliníkových lamel do rámu brány PROWERK

Konstrukční rámy bran a plotových polí vyrábíme z ocelových profilů. Díky oceli mají brány a ploty PROWERK mimořádnou pevnost a tuhost.

Výplně vyrábíme z hliníkových uzavřených obdélníkových profilů. Hliníkové profily jsou v mnohem širší nabídce než profily ocelové. Hliníkové lamelové profily lze použít až do šířky 200mm, mají ostřejší hrany než lamely ocelové, jsou mnohem lehčí a hezčí.

Díky speciálně vyvinuté technologii se nám podařilo propojit ty nejlepší vlastnosti z obou materiálů. Pevnost, tuhost a houževnatost ocele a mimořádný design a lehkost hliníku.

Ocelové brány a ploty PROWERK s hliníkovými lamelami mají mimořádné vlastnosti, které čistě ocelové, nebo čistě hliníkové výrobky nemohou mít.

Ocelové rámy antikorozně ošetřujeme žárovým zinkováním, které se provádí máčením výrobku v rozžhavené zinkové lázni. Profily jsou zinkované i uvnitř, tedy nedochází ani k vnitřnímu rezivění. Pro hliníkové lamely používáme speciální ocelové profily s lemem. Po zinkování jsou konstrukce mechanicky a chemicky ošetřené, aby došlo k řádnému spojení s barevným lakem. Do takto připravených rámů vkládáme pomocí speciálních hřebenových lišt hliníkové lamely, které se přes lišty šroubují do ocelových rámů.

Finálně zkompletované výrobky lakujeme práškovou polyuretanovou barvou vypálenou v peci, tzv. KOMAXIT. Díky tomu je lakování bran a plotů PROWERK vysoce kvalitní, barvo stálé s mimořádně dlouhou životností. Není na trhu lepší a kvalitnější technologie povrchových úprav.

DESIGN

Hliníkové lamely výplní bran a plotů PROWERK lze orientovat vodorovně, nebo svisle. Používáme lamely o šíři 50, 80, 120, 160 a 200mm. Lamely mají jednotnou hloubku 20mm. Používáme pouze pevnostní lamely o tloušťce materiálu 2mm. Lamely lze různě kombinovat, díky tomu lze dosáhnout ojedinělého vzhledu.

Mimo standardní nabídky nabízíme kombinaci lamel na přání zákazníka.

Design podtrhuje barevné řešení. Na výběr je celkem 6 odstínů, které jsou zahrnuté v ceně výrobku, barvu v jiném odstínu RAL dodáme za příplatek.

STANDARDNÍ ODSTÍNY

UKÁZKY DESIGNŮ VÝPLNÍ

KATALOG A CENÍK

Máte-li zájem o zaslání katalogu a ceníku, nebo o konkrétní nabídku, zavolejte nám na číslo 602 600 107, nebo nám napište: