Menu Zavřeno

Samonosná brána

Ukotvení vozíků samonosné brány PROWERK pod úroveň terénu

Samonosná brána patří mezi nejmodernější a nejpoužívanější řešení zabezpečení vstupů. Při posuvu samonosné brány nedochází ke styku brány se zemí, brána se posouvá kolem 8cm nad zemí, čímž odpadají jakékoli problémy s čistotou průjezdu. To je dosaženo zasunutím brány do vozíků, které jsou umístěné za plotem na straně, kam se brána zasouvá. Vozíky bránu „nesou“, od toho je odvozený i její název. Samonosné řešení na rozdíl od pojezdových brán na kolejnici však znamená potřebu většího prostoru pro zajetí brány, cca o 1/3 delší, než je šíře průjezdu. Tabulku s celkovou délku brány podle šíře průjezdu naleznete na tomto odkaze.

Samonosné brány vyrábíme na zakázku do 5m průjezdu a výšky do 2m v Králově Dvoře u Berouna, 30km od Prahy. Montáže samonosných brán zajišťujeme v okruhu do 100km od Berouna.

KONSTRUKCE SAMONOSNÝCH BRÁN

Samonosné brány vyrábíme, podle typu použité výplně, z ocelového uzavřeného jeklového profilu 60x40mm, nebo ze speciálního jeklového profilu s lemem 70/55×34.

Pro zajištění pevnosti a tuhosti samonosných brán používáme pro zhotovení rámů brán ocelové profily. Naopak některé výplně vyrábíme z hliníkových profilů. Díky kombinaci různých materiálů dosahujeme u svých výrobků maximální pevnost, lehkost a mimořádný design. Svařování konstrukcí probíhá v ochranné atmosféře pod dozorem svářecího technologa. Pohledové sváry jsou vždy dohladka přebroušené. Jsou použité nejkvalitnější mechanické a pojezdové komponenty, zaručující mnohaletou bezporuchovou životnost.

Samonosná brána obsahuje všechny díly a součásti potřebné pro její bezvadnou funkci. Nosný sloupek, dorazový sloupek, kvalitní elektrický pohon včetně dvou ovladačů a ocelo-nylonový, nebo ocelový hřeben. V případě dodání brány bez pohonu je součástí brány zámek, kování a cylindrická vložka se třemi klíči.

K bráně je možné dodat samostatnou jednokřídlou branku, atypický prostorový dorazový sloupek s integrovanou poštovní schránkou a přípravou pro videozvonek.

BENEFITY

Pevná a silná konstrukce, stabilní a bezporuchový provoz. Zakázková výroba dle požadavků zákazníka, špičkové povrchové úpravy a montáž do okruhu 100km od Berouna.

Bezplatná a nezávazná nabídka. Zaměření v místě realizace. Dodání a zprovoznění elektrického pohonu včetně elektroinstalace (bez přívodního silového kabelu a stavebních prací – PROWERK nezajišťuje).

zakázková výroba na míru

bezúdržbové provedení

špičkové el. pohony

DESIGN

Pro samonosné brány dodáváme celkem 17 klasických plus 20 designových tvarů výplní shodných s typovými kovovými ploty PROWERK.

Výplně zahrnují až 10 typů tahokovů, 3D hliníkové lamely a mikrolamely, širokou nabídku kovaných prvků a 20 typů výplní laserem vypálených obrazců inspirovaných symboly, vzory nebo přírodou.

Designové typy samonosných bran naleznete v Katalogu výrobků

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Ve standardním provedení je konstrukce samonosných bran žárově zinkovaná, následně lze bránu lakovat tzv. duplexní technologií v jakémkoliv odstínu dle vzorníku RAL.

KATALOG A CENÍK

Máte-li zájem o zaslání katalogu a ceníku, nebo o konkrétní nabídku, zavolejte nám na číslo 602 600 107, napište na email info@prowerk.cz, nebo vyplňte a odešlete formulář níže.