Menu Zavřeno

Pojezdová brána po kolejnici s tahokovem

Kvalitní pojezdové brány po kolejnici s tahokovem vyrábíme na zakázku v Berouně ve třech velikostních kategorií do 6m průjezdu. Pojezdová brána po kolejnici patří mezi osvědčené řešení zabezpečení vjezdu.

Funkce pojezdové brány po kolejnici spočívá v umístění pojezdových vozíků na spodní straně brány, které se posouvají po ocelové kolejnici. Pojezdové řešení po kolejnici na rozdíl od samonosných brán vyžaduje mnohem kratší délku brány, tedy i méně prostorou pro zajetí a v neposlední řadě znamená i nižší cenu.

Pojezdové brány po kolejnici s tahokovem vyrábíme na zakázku ve třech velikostních kategorií. Pojezdovou bránu po kolejnici do průjezdu 4m, do průjezdu 5m a do šířky průjezdu až 6m. Výšku brány vyrábíme do 2m.

Výrobu pojezdových brán po kolejnici realizujeme ve výrobní pobočce v Králově Dvoře u Berouna, 30km západně od Prahy. Montáže pojezdových brán po kolejnici zajišťujeme v okruhu do 100km od Berouna.

KONSTRUKCE POJEZDOVÝCH BRÁN

Kvalitní pojezdové brány po kolejnici s tahokovem vyrábíme na zakázku v Berouně ze dvou typů ocelových profilů. Z uzavřeného jeklového profilu 60x40mm v případě prutových výplní brány a speciálního profilu L70/55×34 při použití ostatních výplní.

Pro zajištění pevnosti a tuhosti pojezdových brán používáme pro zhotovení rámů brán ocelové profily. Naopak některé výplně vyrábíme z hliníkových profilů. Díky kombinaci různých materiálů dosahujeme u svých výrobků maximální pevnost, lehkost a mimořádný design. Svařování konstrukcí probíhá v ochranné atmosféře pod dozorem svářecího technologa. Pohledové sváry jsou vždy dohladka přebroušené. Jsou použité nejkvalitnější mechanické a pojezdové komponenty, zaručující mnohaletou bezporuchovou životnost.

Pojezdová brána po kolejnici s tahokovem obsahuje všechny díly a součásti potřebné pro její bezvadnou funkci. Nosný sloupek, dorazový sloupek, kvalitní elektrický pohon včetně dvou ovladačů. Hřeben pro elektrický pohonu používáme pouze ocelový o šíři 13mm, nikdy plastový. V případě dodání brány bez pohonu je součástí brány zámek, kování a cylindrická vložka se třemi klíči.

K bráně je možné dodat samostatnou jednokřídlou branku, atypický prostorový dorazový sloupek s integrovanou poštovní schránkou a přípravou pro videozvonek.

BENEFITY

Pevná a silná konstrukce, stabilní a bezporuchový provoz. Zakázková výroba dle požadavků zákazníka, špičkové povrchové úpravy a montáž do okruhu 100km od Berouna.

Bezplatná a nezávazná nabídka. Zaměření v místě realizace. Dodání a zprovoznění elektrického pohonu včetně elektroinstalace (bez přívodního silového kabelu a stavebních prací – PROWERK nezajišťuje).

zakázková výroba na míru

bezúdržbová povrchová úprava

realizace na klíč a bez starostí

DESIGN

Pro pojezdové brány po kolejnici dodáváme mnoho typů a variant výplní.

  • výplně prutové kovářské
  • výplně lamelové hliníkové
  • výplně designové s vypálenými motivy
  • výplně z tahokovem

Výplň z tahokovem je velmi oblíbená, designově zdařilá a mimořádně funkční co se týče pevnosti a průhlednosti.

Tahokov umísťujeme do speciálního rámu s lemem pomocí přítlačných lišt nýtovaných do rámu.

Dodáváme deset typů tahokovu podle hmotnosti za 1m2 a designu.

Oblíbené odstíny barev

Pojezdová brána po kolejnici s tahokovem je žárově zinkovaná s následným lakováním práškovou barvou vypálenou v peci, tzv. komaxit. Na výběr je celkem 6 odstínů, které jsou zahrnuté v ceně výrobku, barvu v jiném odstínu RAL dodáme za příplatek.

Pojezdová brána po kolejnici s tahokovem je konstruována pro ovládání elektrickým pohonem.

K bráně dodáváme spolehlivý elektrický pohon NICE ROBUS včetně fotobuněk a dvou dálkových ovladačů.

Pohon obsahuje:

  • řídící jednotku s integrovaným radiovým přijímačem
  • elektrický motor 24V
  • ocelo-nylonový hřeben
  • 2x fotobuňky s držákem
  • 2x dálkový dvoutlačítkový ovladač

KATALOG A CENÍK

Máte-li zájem o zaslání katalogu a ceníku, nebo o konkrétní nabídku, zavolejte nám na číslo 602 600 107, nebo nám napište: