Menu Zavřeno

Křídlové brány

KŘÍDLOVÉ BRÁNY JE KLASICKÉ ŘEŠENÍ S MOŽNOSTÍ VYUŽITÍ JEDNOHO KŘÍDLA JAKO BRANKY PRO PĚŠÍ

Křídla brány mohou být stejně široká, nebo asymetrická. Poté kratší křídlo může sloužit jako branka pro pěší

V takovém případě lze druhé tlačítko ovladače elektrického pohonu nastavit tak, že se otevře pouze toto křídlo. Pokud není brána ovládána elektrickým pohonem, osadíme zámkový komplet.

Typy výplní křídlových bran

  • ocelové výplně prutové včetně kovářských
  • ocelový tahokov až v 10ti variantách
  • ocelové svislé nebo vodorovné lamely
  • dřevěné nebo dřevoplastové lamely
  • hliníkové lamelové výplně
  • designové výplně s vypálenými kresbami

Výrobky PROWERK jsou žárově zinkované, následně lakované práškovou barvou vypálenou v peci ve standardu v 6ti odstínech nebo na zakázku dle přání zákazníka.

Díky více jak 30leté zkušenosti, konstrukčnímu a technickému zázemí zajistíme atypické a individuální řešení křídlové brány. Vyrobíme Vám do 4-6 týdnů od schválení výrobní dokumentace funkční, jedinečnou a bezúdržbovou bránu s příznivým poměrem ceny a kvality v transparentním obchodním postupu dle Obchodních a technických podmínek PROWERK.

Níže naleznete nabídku některých našich výrobků, kterou postupně doplňujeme. Komplexní nabídku výrobků naleznete v elektronickém Katalogu, který obsahuje ceny a podrobnou specifikaci výrobků. Katalog s ceníkem zasíláme na vyžádání emailem.

Pokud byste měli zájem o naše výrobky, nebo o výrobu dle Vašich specifických požadavků, rádi Vám elektronický Katalog zašleme a nebo zpracujeme nabídku. Napište nám na info@prowerk.cz, nebo volejte 602 600 107 a nebo si napište o zaslání Katalogu pomocí formuláře, který naleznete zde.

Showing 1–15 of 18 results