BP-05 pojezdová brána teleskopická na kolejnici

Teleskopická varianta klasického typu posuvné brány na kolejnici rozšiřuje největší přednost tohoto typu brány – požadavek na nejmenší místo pro zajetí brány. V kombinaci s nižší cenovou úrovní, než jsou brány samonosné, si tento typ brány stále nachází velké uplatnění.

KONSTRUKCE

Brána BP-06 je vyrobená z uzavřených profilů o síle stěny 2mm. Svařování konstrukcí probíhá v ochranné atmosféře pod dozorem svářecího technologa. Pohledové sváry jsou vždy dohladka přebroušené. Jsou použité nejkvalitnější mechanické a pojezdové komponenty, zaručující mnohaletou bezporuchovou životnost.

Brána obsahuje všechny díly a součásti potřebné pro její bezvadnou funkci. Nosný sloupek, dorazový sloupek, pojezdovou kolejnici, kvalitní elektrický pohon včetně dvou ovladačů. V případě dodání brány bez pohonu je součástí brány zámek, kování a cylindrická vložka se třemi klíči.

K bráně je možné dodat samostatnou jednokřídlou branku, atypický prostorový dorazový sloupek s integrovanou poštovní schránkou a přípravou pro videozvonek.

BENEFITY

Brána s nejmenším potřebným místem pro zajetí. Stabilní a bezporuchový provoz. Zakázková výroba rozměrů brány šíře 4 až 8m, výšky do 2m.

Bezplatná a nezávazná nabídka. Zaměření v místě realizace. Výroba včetně montáže. Dodání a zprovoznění elektrického pohonu včetně elektroinstalace (bez přívodního silového kabelu).

zakázková výroba na míru

bezúdržbová povrchová úprava

realizace na klíč a bez starostí

DESIGN

Pro brány dodáváme celkem 17 klasických plus 20 designových tvarů výplní shodných s typovými kovovými ploty PROWERK.

Výplně zahrnují až 10 typů tahokovů, 3D lamely a mikrolamely, širokou nabídku kovaných prvků a 20 typů výplní laserem vypálených obrazců inspirovaných symboly, vzory nebo přírodou.

Výběr z galerie výplní

Vyobrazený výrobek je osazený výplní PV-15 zhotovené z tahokovu s přítlačným rámečkem. V nabídce je až 10 typů tahokovů.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Ve standardním provedení je konstrukce brány žárově zinkovaná, následně lze bránu lakovat tzv. duplexní technologií v jakémkoliv odstínu dle vzorníku RAL, nebo mnoha odstínů kovářské barvy. Barvy se nanáší elektrostaticky a následně vypalují v peci.

Oblíbené odstíny barev

Orientační výrobní cena sestavy brány BP-06 rozměru 4,0×1,7m s výplní PV-15 v žárovém zinku

teleskopická brána BP-06 4,0×1,7m (bez výplně) 29.480
výplň brány PV-15 řada ELEGANCE 16.590
výrobní cena celkem bez DPH 46.070

Výrobní cena je orientační, neobsahuje DPH, elektrický pohon, montáž, dopravu a vedlejší rozpočtové náklady. Firma si vyhrazuje právo změny.

KATALOG A CENÍK

Máte-li zájem o zaslání katalogu a ceníku, nebo o konkrétní nabídku, zavolejte nám na číslo 602 600 107, nebo nám napište:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše tel. číslo (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

přiložit soubor