Menu Zavřeno

Ocelová zábradlí

OCELOVÉ STAVEBNICOVÉ MODULOVÉ ZÁBRADLÍ

Díky oceli, možnosti lakování a kombinaci oceli s nerezem a dřevem poskytuje ocelové zábradlí PROWERK zajímavou a velmi širokou designovou nabídku. Zábradlí si tak klient může nakonfigurovat dle svých představ.

Modulové zábradlí vlastní konstrukce PROWERK je navrženo jako stavebnice. Skládá se ze samostatných sloupků, ocelových, nerezových nebo dřevěných madel, spojovacích prvků a široké nabídky výplní. Díky tomu je snadno přepravováno a montováno způsobem, který si v případě zájmu dokáže zákazník zajistit svépomocí. Montáž zajišťujeme standardně do vzdálenosti 100km od naší výrobní provozovny v Králově Dvoře u Berouna.

Ocelové zábradlí vyrábíme na zakázku v rozměrech dle zaměření. Je použitelné v interiéru i exteriéru. Při použití v interiéru jsou ocelové prvky zábradlí lakované vysoce kvalitní práškovou technologií s následným vypálením v peci. Ve standardní nabídce je až 6 barevných odstínů. Ocelové prvky venkovního zábradlí se před lakováním ošetřují antikorozní ochranou žárového zinkování.

Typy výplní zábradlí

  • tyčové výplně včetně kovářských
  • ocelové lamelové výplně
  • výplně z tahokovu
  • designové výplně s vypálenými kresbami

Níže naleznete nabídku některých našich výrobků, kterou postupně doplňujeme. Výrobky je možné konfigurovat z široké nabídky výplní. Kompletní nabídka je obsažená v Katalogu s ceníkem. Pokud byste měli zájem o naše výrobky, nebo o výrobu dle Vašich specifických požadavků, rádi Vám Katalog zašleme a nebo zpracujeme nabídku. Napište nám na info@prowerk.cz, nebo volejte 602 600 107

Showing all 12 results