Menu Zavřeno

Ocelové schody

Vyrábíme ocelové schody na zakázku s využitím pro exteriér i interiér, schody přímé, jednoramenné a víceramenné, lomené s mezipodestou a podestou.

Nabízíme čtyři základní typy provedení schodnic (boční konstrukční prvek podpírající stupně, lidově též bočnice):

Základní typy schodnic

  • industriální z válcovaného U profilu
  • z rovné ploché oceli tloušťky 10mm
  • z ploché oceli seshora klikaté
  • z oboustranně klikaté ploché oceli

Schodišťové stupně standardně dodáváme z pororoštu různě velikých ok, slzičkového, neboli rýhovaného plechu, dřevoplastových velice kvalitních WPC prken, anebo případně i z dalších materiálů, dle požadavků zákazníka.

Základní typy stupňů

  • pororošt s okem 33x33mm
  • pororošt s okem 33x11mm
  • dřevoplastová WPC prkna
  • slzičkový (rýhovaný) plech

Venkovní ocelové schody jsou žárově zinkované s možností lakování. Schodiště vnitřní jsou pouze lakované v barevných odstínech dle přání zákazníka, nebo za příplatek v jakémkoliv odstínu dle RAL Classic.

Ocelová schodiště je možno kombinovat s širokou nabídkou ocelového designového zábradlí PROWERK.

Díky více jak 30leté zkušenosti, konstrukčnímu a technickému zázemí zajistíme atypické a individuální řešení ocelových schodů. Vyrobíme Vám do 4-6 týdnů od schválení výrobní dokumentace funkční, jedinečné a estetické schody s příznivým poměrem ceny a kvality v transparentním obchodním postupu dle Obchodních a technických podmínek PROWERK.

Níže naleznete nabídku některých našich výrobků, kterou postupně doplňujeme. Komplexní nabídku výrobků naleznete v elektronickém Katalogu, který obsahuje ceny a podrobnou specifikaci výrobků. Katalog s ceníkem zasíláme na vyžádání emailem.

Pokud byste měli zájem o naše výrobky, nebo o výrobu dle Vašich specifických požadavků, rádi Vám elektronický Katalog zašleme a nebo zpracujeme nabídku. Napište nám na info@prowerk.cz, nebo volejte 602 600 107 a nebo si napište o zaslání Katalogu pomocí formuláře, který naleznete zde.

Showing all 4 results