Menu Zavřeno

Křídlové brány skládací

KŘÍDLOVÉ BRÁNY SKLÁDACÍ ŘEŠÍ NEDOSTATEK MÍSTA ZA BRÁNOU

Křídla brány jsou ze dvou částí, které se pomocí pákového mechanismu skládají jako paraván

Brány vyrábíme na zakázku až do rozměru 5,0 x 1,8m podle typu výplně z ocelových profilů 60x40mm, nebo speciálního profilu s lemem o šířce 70mm.

Typy výplní křídlových bran

  • ocelové výplně prutové včetně kovářských
  • ocelový tahokov až v 10ti variantách
  • ocelové svislé nebo vodorovné lamely
  • dřevěné nebo dřevoplastové lamely
  • hliníkové lamelové výplně
  • designové výplně s vypálenými kresbami

Výrobky PROWERK jsou žárově zinkované, následně lakované práškovou barvou vypálenou v peci ve standardu v 6ti odstínech nebo na zakázku dle přání zákazníka.

Skládací brána s výplní tahokovu

Díky více jak 30leté zkušenosti, konstrukčnímu a technickému zázemí zajistíme atypické a individuální řešení skládací křídlové brány. Vyrobíme Vám do 4-6 týdnů od schválení výrobní dokumentace funkční, jedinečnou a bezúdržbovou bránu s příznivým poměrem ceny a kvality v transparentním obchodním postupu dle Obchodních a technických podmínek PROWERK.

Níže naleznete nabídku některých našich výrobků, kterou postupně doplňujeme. Komplexní nabídku výrobků naleznete v elektronickém Katalogu, který obsahuje ceny a podrobnou specifikaci výrobků. Katalog s ceníkem zasíláme na vyžádání emailem.

Pokud byste měli zájem o naše výrobky, nebo o výrobu dle Vašich specifických požadavků, rádi Vám elektronický Katalog zašleme a nebo zpracujeme nabídku. Napište nám na info@prowerk.cz, nebo volejte 602 600 107 a nebo si napište o zaslání Katalogu pomocí formuláře, který naleznete zde.

Showing all 3 results