Menu Zavřeno

Ocelové zábradlí

OCELOVÉ STAVEBNICOVÉ MODULOVÉ ZÁBRADLÍ

Díky oceli, možnosti lakování a kombinaci oceli s nerezem a dřevem poskytuje ocelové zábradlí PROWERK zajímavou a velmi širokou designovou nabídku. Zábradlí si tak klient může nakonfigurovat dle svých představ.

Modulové zábradlí vlastní konstrukce PROWERK je navrženo jako stavebnice. Skládá se ze samostatných sloupků, ocelových, nerezových nebo dřevěných madel, spojovacích prvků a široké nabídky výplní. Díky tomu je snadno přepravováno a montováno způsobem, který si v případě zájmu dokáže zákazník zajistit svépomocí. Montáž zajišťujeme standardně do vzdálenosti 100km od naší výrobní provozovny v Králově Dvoře u Berouna.

Ocelové zábradlí vyrábíme na zakázku v rozměrech dle zaměření. Je použitelné v interiéru i exteriéru pro galerie, schodiště, balkony, terasy apod. Při použití v interiéru jsou ocelové prvky zábradlí lakované vysoce kvalitní práškovou technologií s následným vypálením v peci. Ve standardní nabídce je až 6 barevných odstínů. Ocelové prvky venkovního zábradlí se před lakováním ošetřují antikorozní ochranou žárového zinkování.

Typy výplní zábradlí

  • tyčové výplně včetně kovářských
  • ocelové lamelové výplně
  • výplně z tahokovu
  • designové výplně s vypálenými kresbami

Díky více jak 30leté zkušenosti, konstrukčnímu a technickému zázemí zajistíme atypické a individuální řešení ocelového zábradlí. Vyrobíme Vám do 4-6 týdnů od schválení výrobní dokumentace estetické, bezpečné a bezúdržbové ocelové zábradlí s příznivým poměrem ceny a kvality v transparentním obchodním postupu dle Obchodních a technických podmínek PROWERK.

Níže naleznete nabídku některých našich výrobků, kterou postupně doplňujeme. Komplexní nabídku výrobků naleznete v elektronickém Katalogu, který obsahuje ceny a podrobnou specifikaci výrobků. Katalog s ceníkem zasíláme na vyžádání emailem.

Pokud byste měli zájem o naše výrobky, nebo o výrobu dle Vašich specifických požadavků, rádi Vám elektronický Katalog zašleme a nebo zpracujeme nabídku. Napište nám na info@prowerk.cz, nebo volejte 602 600 107 a nebo si napište o zaslání Katalogu pomocí formuláře, který naleznete zde.

Showing all 15 results